Niet creatief? Echt wel! Kom waterverven met mijn superleuke online cursus.

Cadeautips voor de feestdagen onder de €10,00 – kids

Life is DUUR tegenwoordig! Daarom in twee delen; cadeautips voor de feestdagen, ónder de tien euro wat ik GEEN troep vind want dát is een grotere uitdaging dan onder die tien euro blijven. Vandaag de kindervariant, later ook eentje voor volwassenen. Hopelijk krijg je hier inspiratie van!

Leestijd

Omdat ik nog weinig ervaring heb met kinderen in een oudere leeftijdscategorie, zijn mijn tips wellicht meer gericht op wat jongere kinderen. Let’s go!

Action verkoopt ook troep. Eens. Maar, ze hebben ook het merk Mini Matters in hun assortiment en ik vind dat die verrassend goed houten speelgoed maken. Ze hebben een beetje een Little Dutch vibe en zijn daarmee ook nog eens geen doorn in je interieur. Bijvoorbeeld:
Een houten poppenkinderstoel voor maar €7,95
Een houten koffiezetapparaat voor maar €9,95
Leuke puzzels voor €2,99 (voor de kleinsten)
Een transporter (vrachtwagen-achtig voertuig haha) voor €7,42
Een autobaan voor €5,95

Naar naar mijn favoriete winkel; de Hema. Naast dat je daar ook lekkere chocoladeletters kan kopen, hebben ze ook leuk speelgoed wat ook echt aanslaat bij kiddo’s vind ik. Bijvoorbeeld:
Geinige muziekinstrumentjes om een beetje te oefenen met muziek vanaf €2,00
Een uitwasbaar tekenboek voor €4,99
Houten taart voor €8,99
Verfboek met kwastje voor €1,59 (er zit een soort waterverf op het boekje dus knoeiproof!)
– Potloden of stiften (deze zijn pastelkleurig) voor €2,99

Op Bol heb je eindeloos veel producten natuurlijk, waaronder ook leuke boeken!
Bobbiboekjes. zijn hier favoriet, dit is wel meer voor peuters. 
Een zaklampboek is ook geinig, deze is ook €9,99 maar er zijn er ongetwijfeld meer.
Zoekboeken vindt Novae ook heel leuk! Dit is een beetje per leeftijd afhankelijk welke je kiest, in sommige moet je ook tellen bijvoorbeeld, en andere alleen plaatjes zoeken.
De kinderboeken van Roald Dahl heb ik zelf versleten toen ik zelf al kon lezen. Ik weet niet of ze nog steeds relevant zijn maar ik vond ze ge-wel-dig.

Tot slot een losse; bij Flying Tiger heb je een aantal varianten om je eigen mok te schilderen. De meeste kosten €8,- Ik zou me in kunnen denken dat oudere kinderen dit wel geinig vinden om te doen. Helemaal zo’n Kerstboommok!

Dit artikel bevat affiliate links

Emmy ter Horst

Een beetje prettig gestoord en geobsedeerd door sushi en mijn mini-me Novae. Ik hoop dat je mijn schrijfsels leuk vindt, mocht je me ook op Instagram willen volgen dan kan dat via @mintenhoning :)