Natuur & strand
Op de dag van aankomst in Benalmadena ging ik nog even lunchen met Cees en Anna op het strand. Daarna was het tijd om in te checken in de AirBnB die ik geboekt had!
Wandelen in de ochtend langs de zee.
Dit was het uitzicht ’s ochtends vanaf ons balkon. Echt zo fijn.
Wandelen
Malaga
We gingen een middagje naar Malaga!
We hebben hier gewoon wat rondgestruind en lekker gegeten. Ik voelde me die dag niet helemaal top, maar uiteindelijk was dit wel echt fijn om te doen.
Lunch bij BYOKO. MEGA lekker echt, maar de service was om te huilen. Zo ontzettend langzaam me weinig aandacht, echt jammer want het eten was top.
Mooi boekwinkeltje waar Willem wat Spaanse boeken kocht.
Mijas
Met Willem ging ik ook nog even naar Mijas. Waa dit uitzicht!
Nerja
Op onze laatste volle dag reden we naar Nerja, wat we ook een ontzettend mooie plaats vonden.
Zoveel mooie steegjes, trappetjes, uitzichten.
Ik kocht deze kimono in een klein winkeltje.
En deze pizza als lunch was zooooo goed. We aten dit bij Pizza Bar Naturale.
Kaartjes op de post doen! Love it.
Eten & drinken
We ontdekten een Scandinavische bakkerij in Benalmadena, Pan Deluxe. En miiiiiijn hemel hier heb ik de lekkerste croissant uit mijn leven gegeten.
Zoooooooo goed. En die koffie. Och. We zijn hier tijdens de 5 dagen dat we er waren vier keer geweest, haha.
Uit eten met sushi vooraf. We gingen naar restaurant Trocadero, was wel echt goed eten, maar ook niet per se een aanrader. Allemaal net wat overpriced en voor een mini stukje brood konden we 3,50 per persoon afrekenen. Mwahhhh haha.
Ontbijtje op ons balkon. Ik vind dragon fruit altijd zoooo mooi.
Uit eten in Fuengirola, bij La Puerta Verde.
Dit is wel een hele dikke aanrader! Tapas maar dan net even iets anders, en alles is homemade.
Crema catalana. Oefffff.
Ontbijten op ons balkon met de zon die opkomt.
Bij elkaar geraapt borreldiner haha.
Overig
Chillen bij het zwembad dat bij het gebouw hoorde waar we onze AirBnB hadden gehuurd.
Wat een plaatje zo.
Puzzelen bij het zwembad.
Kaartjes schrijven voor mensen die meegaan op retreat.
Even afkoelen na het sporten.
We ging even naar Fuengirola, wat op tien minuten rijden vanaf ons appartement zat. Op deze plek ging ik voor het eerst op ‘buitenlandvakantie’ toen ik 18 was, met mijn moeder. Nogal wat herinneringen hier, dus! Jemig wat vond ik dat spannend destijds.
Kaartjes op de post doen.
Benalmadena Pueblo.
Fuengirola.
In dit hotel zat ik toen met mama.
Mooie lucht vanaf ons balkon.
Chillen.
Puzzelen. Ultiem vakantiegevoel, haha. Al was ik hier ook aan het werk, het voelde heel chill.
Chill gemixt met sporten. Is ook chill, haha.
Het was echt fijn om dit zo te doen na de retreat. Ik was zoooo moe daarvan, het was toch intensiever dan het op het moment zelf voelde denk ik. Alles regelen, checken of iedereen blij is, de hele week ‘sociaal doen’, haha, dat ben ik echt niet gewend. Ik denk dat ik ook een virusje of zo te pakken had, want ik was veel misselijk en gewoon niet helemaal lekker (nee, ik ben niet zwanger) – maar deze week was wel echt een goede keuze.
Ik zou niet zo snel nog een keer naar de plek gaan waar we zaten. Ik had iets relatief dichtbij Malaga uitgekozen en ik wilde graag aan zee zitten, waardoor ik uitkwam op Benalmadena. Het oude dorp vond ik leuk, maar de plek waar wij zaten was het erg druk en ook niet zo leuk om te wandelen (alleen langs een vrij drukke weg). Dus ik ga de link van de AirBnB niet delen – al hebben we het wel echt fijn gehad hoor, het was gewoon niet helemaal ‘onze plek’.
Komende week ben ik weer gewoon vanuit huis aan het werk, en dat is ook wel weer even heel fijn!
Bedankt voor het lezen en tot volgende week,
Liefs,
Cynthia