ZO DONKER! Ik moet er nog wel echt even aan wennen. Ik ben best wel ready voor de herfst moet ik zeggen, ik geniet oprecht altijd van alle seizoenen en ken ook niet zozeer die beruchte winterdip. We gaan begin oktober nog wel naar Kroatië dus dat helpt natuurlijk óók.
In een meeting van Structuurjunkie gingen we stuk omdat ik ineens een piratenmasker ophad. Amber ging even verder als konijn.
De avondwandelingetjes moeten zich gaan verplaatsen naar drukkere straten nu het wat donkerder wordt. Helaas. Maar, deze zonsondergang was echt prachtig. Het komt nooit echt over op beeld hè?
Jaaaa… ik wilde zelf onze tweede auto wegdoen en een bakfiets kopen en jaaaa… soms heb ik daar spijt van als ik met mijn smoelwerk door de regen moet haha.
Maar, anderzijds is het ook best wel prima te doen. Het is natuurlijk echt maar water en met een regenjas is het alleen ook dat daadwerkelijke smoelwerk wat nat wordt.
Naar de tandarts! Ik had een stukje van mijn kies afgebroken op twee plekjes. Ik zal wel weer te gulzig hebben gegeten haha ;P.
Ik mocht van De Koffiebrander in Hengelo die smaken testen! Ik ben daar nog niet aan toe gekomen want we hadden net een kilozak open. Maar, inmiddels is dat bijna op en kan ik dit eens gaan proberen. Ik vind het vet leuk dat het een Hengelo’s bedrijf is en ik vind in ieder geval de prijzen heel schappelijk. Als het lekker is dan laat ik het je zeker weten.
Ijsco’s halen. DE HERFST STOPT MIJ NIET.
Ik ging op woensdag op pad met Novae, eerst naar Enschede om wat te ruilen en daarna naar mijn zus waar ook mijn moeder kwam voor koffie. Soms kies ik dan bewust voor een dutje op de terugweg in de auto zodat we wat langer op locatie kunnen blijven. Ik moet dan wel rond blijven rijden haha, maar met een luisterboek of podcast is dat geen straf. Dat zachte gebrabbel vindt Novae volgens mij wel lekker juist om in slaap bij te vallen.
Ik ben een paar nieuwe campagnes gestart met onder andere Storytel. Met deze link krijg je 30 dagen gratis om te luisteren. Afmelden kan op elk moment. Daar staan meer dan een miljoen luisterboeken op!
Daarnaast heb ik ook een campagne lopen met Podimo. Daar staan ook duizenden luisterboeken op maar Podimo vind ik vooral tof om de exclusieve podcasts. Ik luister podcasts vaak via Spotify en dan hoor je wel dat je favoriete podcastmakers vaak ook een podcast hebben onder Podimo. Daar kun je nu met deze link ook 30 dagen gratis naar luisteren! Helemaal zin in 🙂
Ik kocht een leuk spijkerbroekje voor Novae op Vinted maar er zaten helaas vlekjes in. Het valt niet heel erg op maar toch is het jammer. Hij was heel goedkoop dus ik ga er geen gedoe van maken maar toch. Irritant.
Even de zon pakken waar hij zich nog laat zien! Op naar het bos, kabouters zoeken.
Ik ga een keer ergens zelf een kabouter verstoppen bij ons in het bos dichtbij ons huis. Ik denk dat Novae dat echt geweldig vindt.
Volgens de richtlijn mag ze nog geen elektrische tandenborstel maar ze vindt het zo leuk om precies te doen wat wij doen dat ik er wel eentje (voor kleine kids) heb gekocht zodat ze daar zelf mee kan na-poetsen als ik klaar ben met het echte poetsen bij haar. Zo schattig hoe ze dat helemaal precies doet!
Ze matchte helemaal lekker in het interieur haha. Mijn schoonmoeder maakte deze leuke broek! Pop Guusje kreeg er ook eentje, te schattig.
Ik ging op vrijdag even tussen het werken door voor een lunch met mezelf en een rondje Wibra/Zeeman/Hema voor nieuwe rompers en pantoffeltjes. Ik had daarvoor haar kast even uitgepluisd en eerlijk, ik moet eigenlijk alles eruit halen om echt even weer een goede indeling te maken. Er liggen nu heel veel dingen in die we helemaal niet meer gebruiken zoals heel veel hydrofiele doeken en knuffels waar ze niet mee speelt. Maar…dit is ZO’N rot taak haha. Ik wist in ieder geval dat ik over moest naar een grotere maat rompers dus dat is stap uno. Na onze vakantie in oktober kunnen de zomerkleren er ook wel uit dus ik ga er dan even een moment van maken. Lekker precies als we ook de zolder leeg moeten gaan maken voor de verbouwing, dan heb ik vást tijd over (niet dus). Ik zat bij De Broodbode en hoewel het een mega kippenhok was, was het wel even lekker om met mezelf even extern te lunchen.
Dit is in ieder geval gelukt!
Dit moeten nog zonnebloemen worden. We hebben ze een beetje laat geplant, maar volgens mij gaan ze nog wel uitkomen!
De Albert Heijn waar wij in gingen hielden een actie voor De Voedselbank en vroegen of we iets van dit lijstje konden kopen. Topactie! We kochten van alles wat en zagen dat eigenlijk vrijwel iedereen dat deed. Heel erg mooi! Ik denk dat zo’n actie ook heel tastbaar is voor mensen, in tegenstelling tot geld doneren. Je weet dat zo’n fysiek product echt bij mensen terecht gaat komen.
Begrijp me niet verkeerd hoor, wij geven elke maand geld aan zo’n 6 verschillende doelen dus dat gebeurt ook. Maar ik kan me het gewoon goed voorstellen dat andere mensen, die misschien zelf ook niet heel breed zitten, het dan handiger vinden om gewoon een pak pannenkoekenmix of een blik soep te kopen en dan toch bij te dragen.
De zoektocht naar het laminaat dat wij op de bovenverdieping hebben liggen. We gaan binnenkort op zolder verbouwen en dan moet de hele vloer eruit. Ik vind het toch wel het mooist als we dezelfde vloer weer kunnen vinden, zodat het op beide bovenverdiepingen hetzelfde is. Volgens mij was het deze, maar we moeten even kijken met een stuk van de huidige vloer erbij. Anders wordt het maar bij benadering! We hebben op de bovenverdieping laminaat en dat is prima voor ons. We lopen daar niet met schoenen en deze van Bauhaus is ook erg dik. Hij bevalt ons goed!
Jeej! We gingen naar het ziekenhuis want ons neefje Lenn is geboren! Luuk’s zus is bevallen en het was heel bijzonder om kleine Lenn zo snel na zijn geboorte al te mogen zien. Novae is obsessed, die vindt baby’s gewoon echt het einde.
Daarna werd Novae ziek, gelukkig hebben we Lenn niet aangeraakt en hebben we afstand gehad. We lagen zondag de hele dag met haar op de bank en in de middag knapte haar oortje. Dat oortje bleef lopen maar inmiddels is het gestopt en is ze weer beter. Ze blijft altijd wel lang moe na zo’n koortsige dag. Uiteraard pakte ik ook weer wat op en loop ik nu ook al een halve week totaal niet fit rond. Hopelijk komen er geen nieuwe gekke dingen voorbij voor onze vakantie haha!