De week begon heerlijk, want de maandag was nog onderdeel van mijn lange weekend ‘vrij’. Ik werkte op vrijdag en maandag nog wel eventjes in de avond maar niet lang, en dat is het wel waard.
Ik ging een dagje weg met vriendin Neelke, en we besloten Hardewijk eens te gaan ontdekken! We begonnen met een lange koffie/brunch/taart zit haha.
En na een paar winkels, Hardewijk is kleiner dan we dachten haha, sloten we af met cocktails en hapjes! En natuurlijk, ook weer aan het water.
Echt genoten!
Mijn schoonmoeder maakte dit lieve setje voor Novae, knap hè?
Op een boerderijdierentour! Op de fiets rondfietsen tot we in ieder geval koeien, schapen en paarden hadden gezien. Novae kan er ellenlang naar kijken, en ik moet dan zoeken naar dingen om erover te vertellen haha:
‘Zie je die zak onder de koe? Dat is een uier, daardoor weet je dat het een meisjeskoe is.’
– ‘Poep?’
‘Nee jij bedoelt luier maar dit is een UIER, geen luier, en ook geen poep, daar komt melk uit voor de babykoetjes maar ze maken er ook kaas van.’
– ‘Neeeeeeh, poep.’
‘Oke.’
Ik had ook een cursusdag. Ik deed mee aan een cursus van De Denksmederij, één van mijn langdurige opdrachtgevers. Deze cursus stond, net als alle trainingen en talks van De Denksmederij in het teken van Socratisch denken en bevraging. Heel interessant en ook confronterend wel, hoe snel je in bepaalde communicatiereflexen schiet.
Vorig jaar gingen er wat plantjes dood in de tuin, dus we gingen opzoek naar wat nieuwe klimmers en wat bodembedekkers. We kochten onder andere een druif en een blauwe regen, die wilde ik nog graag!
Date night thuis. Vast even wat dingen opzoeken voor komende vakanties en wat dingen bespreken voor een verbouwing die wij gaan doen… later daarover meer!
En een date met z’n drietjes: buiten de deur ontbijten. En stickers plakken op alles wat los en vast zit haha.
Hier keek ik echt naar uit, een traditie maken! Ik schilderde vroeger ook altijd eitjes met mijn moeder dus dat wilde ik ook echt met Novae gaan doen. Ik had een beetje goedkope verfsetjes, en we hebben nog dagen blauwe handen gehad haha. De sessie zelf was wel erg geslaagd en ik vond dat Novae dat hartstikke leuk mee deed voor een peuter.
De verf vonden we wel overal terug haha.
Op zaterdagavond ging ik naar vriendin Veertje om te eten en te chillen.
Eerste Paasdag! Peuter geklieder maakt gewoon hippe eieren joh!
Op eerste Paas maakte ik een brunch voor mijn vader, zus, zwager en ons (duh). Heel gezellig!
In stijl.
Daarna de tuin in, eieren zoeken. Geen echte eieren, maar herbruikbare die ik bij Hema kocht. Ik bleef ze maar verstoppen want Novae vond het ZO leuk haha. We hebben iets van vijf keer een zoekronde gedaan deze Pasen haha. Ik heb geen Paashaas verhaal opgehangen trouwens. Ik heb daar van te voren eerlijk gezegd ook niet echt over nagedacht? Wij hadden vroeger volgens mij ook geen Paashaas ‘geloof’, jullie wel? Wat vertellen jullie met Pasen en het eieren zoeken?
‘JAAA ja ja ja daaaaaaar, EI.’
In de middag was Luuk weg en heb ik lekker een beetje gefietst met Novae en rustig aan gedaan. Tweede Paas zie je volgende week!