Niet creatief? Echt wel! Kom waterverven met mijn superleuke online cursus.

Week 9 – 2025

Week 9 was leuk: mijn eerste online Waterverfcursus ging live en dat ging heel erg goed. Ook ging ik met Willem een weekendje naar Groningen!

Leestijd

Prive

Werk

Ik heb nul werkfoto’s terwijl ik deze week juist weer wat meer aan het werk was, want mijn eerste online waterverfcursus ging live! Dat was best een beetje spannend, want er stonden 1500 mensen op de interesselijst, dus ik wist dat er wel veel animo voor was. Dan is het vooral qua techniek altijd even fingers crossed (want alles gaat ‘automatisch’, er komt geen handwerk aan te pas als iemand een cursus koopt), maar alles ging supergoed én mensen zijn zó enthousiast. Er deden de afgelopen week maar liefst 700 (!) cursisten mee direct, en dat vind ik zó tof. Heerlijk om zo de creativiteit te verspreiden en mensen enthousiast te maken voor waterverven.

Eten & drinken

Het was een fijne week! De lancering van Pak de Penselen ging heel erg goed. En de reacties van de cursisten zijn ook zo leuk, dat is natuurlijk ook altijd even spannend. Het weekendje Groningen was heerlijk! Ik doseer dit soort dingen allemaal nog best wel, omdat ik qua buik (zwelling en pijn) nog goed moet kijken wat qua fysieke activiteit wel en niet lukt. Maar dit ging goed en het was superleuk om er even uit te zijn samen met Willem.

Komende week ben ik weer wat rustiger aan thuis aan het werk, en ga ik bezig met een nieuwe online cursus!

Liefs en dankjewel voor het lezen,

Cynthia


Cynthia Schultz

Ik ben Cynthia Schultz en Cynthia.nl is mijn blog! Ik ben gek op eten, reizen, beauty, interieur, lezen, gadgets en daar blog ik over. Lees hier meer over mij.