Prive

Ik begin de week goed, ehh, koud, met een dipje in het ijsbad bij de sportschool.

En daarna trainen. Lekker energieke ochtend!

Deze dag zou mijn kies getrokken worden, tot dat toch niet doorging – het moet toch bij de kaakchirurg en dat kan natuurlijk niet direct. Ik besloot het ervan te nemen en te genieten van dit mooie winterlandschap.

Jemig wat mooi.


Die middag ga ik spontaan met mama even de stad in en ik pas deze heerlijke jas bij Sissy Boy. Hij is te groot en ik bestel uiteindelijk deze jas in lichtbeige online. Ben superbenieuwd.

CUTE.

Sporten lukt weer lekker deze week.

De hele week draag ik zwart, haha.

Klaar voor een kerstdiner!
Werk
Ik ben deze week gewoon aan het werk, maar daar maak ik geen enkele foto van.
Eten & drinken

Met mama lunchen bij Brasserie Jansen. Die dag dat m’n kies eruit zou gaan had ik na het trekken vrijgehouden, en ineens had ik dus een hele middag cadeau. Die besteedde ik samen met mama.

Uit eten met mijn broer Bas bij Lazy Tiger in Ermelo. Vet lekker Aziatisch eten. Dit kreeg ik als cadeautje voor mijn verjaardag en ik houd van dit soort cadeautjes.

Zondag.

Kerstdiner met vrienden!

We maken allemaal een gang en het is een groot succes.
Vrijdag zijn Willem en ik elf jaar samen en die dag gaan we samen naar Loenen aan de Vecht om dit te vieren bij Restaurant ’t Amsterdammertje.

Lekker rondbanjeren, zo mooi hier.


Klaar voor het eten! We slapen in het hotel van ’t Amsterdammertje in Nieuwersluis, het Bistrotel.





Het is enorm genieten, zó lekker allemaal en een hele fijne, knusse, gezellige sfeer.

De dag erna de omgeving een beetje verkennen en wandelen in en rondom Loenen.

Het was een fijne, koude week die net wat anders liep dan gepland. Ik had die kies er wel liever nu al uitgehad, maar ja, het is wat het is. Ik heb wel enorm genoten van deze week met al die fijne etentjes en gezellige momenten. En ook nog echt lekker gewerkt.
Op naar de kerstdagen! Bedankt voor het lezen en hele fijne kerst gewenst.
Liefs,
Cynthia