Klik hier voor twee weken toegang tot de beste structuur- en focusworkshops voor €5

Week 5 – 2023

Week 5 was afwisselend! Ik zat veel achter de computer, maar ging ook twee dagen naar Den Haag voor afspraken en ik beleefdew weer een zweethutceremonie. Het was een mooie week.

Leestijd

Prive

Werk

Ik maak nul werkfoto’s deze week. Niet echt representatief, haha. Het is een leuke, afwisselende en best volle werkweek met veel afspraken en veel taken en ik geniet ervan, en vergeet daarom totaal er foto’s van te maken.

Eten & drinken

Wat een fijne week. Altijd leuk om er even ‘uit’ te zijn en nachtje ergens anders te slapen, dan heb ik het gevoel alsof ik op vakantie ben geweest. Van genoten dus.

Komende week ben ik ook weer een nachtje weg, want ik moet donderdag voor een meeting om 7:30 al in Amsterdam zijn. Deze keer gaat Willem gezellig mee! Zin in. En verder lekker aan het werk.

Bedankt voor het lezen.

Liefs,

Cynthia


Cynthia Schultz

Ik ben Cynthia Schultz en Cynthia.nl is mijn blog! Ik ben gek op eten, reizen, beauty, interieur, lezen, gadgets en daar blog ik over. Lees hier meer over mij.