Prive
Dit prachtige altaartje kregen Willem en ik cadeau van Atelier Eilandkind. Zij maakt custom aardewerk altaartjes. Ze heeft hier allemaal details verwerkt van onze bruiloft, zoals de datum, de plek waar de ceremonie was (paal 8), een quote uit mijn vows, de pootjes van Kees, scholeksters (mijn favoriete vogels). Echt zó mooi.
Ik schilderde alvast allemaal kerstkaartjes met waterverf die we in november in de Pak de Penselen Club gaan schilderen samen. Ik vind ze zelf echt heel leuk geworden! En zo leuk om straks met kerst eigen kaartjes te versturen of te geven bij een cadeautje.
Yoga!
Outfitje. Jeans ARMEDANGELS, top Bershka, riem en loafers Gucci.
Met Harmaaa.
Vrijdagmiddag gingen Willem en ik samen naar de Lifestyle City Spa hier in Zwolle in de stad. Dat is dus MEGA chill: het is een privé spa. Drie uur lang hebben we genoten van de jacuzzi, sauna, lekker eten en drinken – het was echt mega chill. [uitgenodigd]
Ik maakte een foto van deze scene uit The Morning Show (fantastische serie) omdat ik dit pak van Stella zó mooi vind. Natuurlijk van een vrij duur merk, maar wel een inspiratie om zoiets te zoeken.
Mijn Lookfantastic bestelling kwam binnen! Sol de Janeiro vind ik echt een geweldig merk met heerlijke bodycare, daar had ik al een scrub van in een andere geur, en deze geur is ook zó lekker. Verder nog wat andere skincare (een PDRN serum en retinal van the Ordinary).
Ik ging weer naar reformer pilates! Ik was ook nog in de gym deze week, maar geen fotobewijs, haha.
Zaterdag maakte ik me even kwaad en ruimde ik de slaapkamer helemaal op en maakte hem weer netjes. Veel beter zo!
Lekker chillpakkie. Broek is H&M, top Bershka.
Zondagochtendwandelingetje.
Werk
Maandag mocht ik voor Bilderberg Hotels een webinar voor hun zakelijke klanten verzorgen over planning en structuur. Ontzettend leuk om te doen! Er was ook live publiek bij, tof om de mix van online en offline te hebben. Heerlijk om weer wat mensen naar meer structuur te helpen
Lunchen bij Renee…
om daarna met deze fijne meiden te brainstormen en masterminden over een vraagstuk in onze bedrijven.
Anne is helemaal in haar element tussen deze cuties.
We kregen allemaal een moment op de ‘hotseat’ (haha) om een vraag te stellen en vervolgens gingen we allemaal aan de slag om oplossingen te bedenken. Dat was zó fijn om te doen!
Ik hield heel netjes de tijd bij.
Het creatieve retreat in Marrakech duurt nog even (het is pas begin maart), maar ik ben al bezig met veel voorbereidingen, zoals het programma! Dit is zooo leuk om te doen.
Planning voor volgende week is weer gemaakt!
Eten & drinken
Dinsdag ging ik met Willem uit eten bij Coperto om ons eenjarig jubileum te vieren! Op 7 oktober 2024 gingen we ons geregistreerd partnerschap aan voor de gemeente Zwolle.
Het eten bij Coperto is weer ontzéttend goed.
Koffie en matcha met Harma bij Sam’s coffee.
Deze foto heb ik even van de website van French Bloom gehaald. We kregen voor onze bruiloft van vriendin Anne deze 0.0 bubbels. 100% blanc de blancs (Chardonnay) uit 2022. En WOW. Dit is serieus de allerbeste alcoholvrije wijn/bubbel die ik heb geproefd. Zo bizar lekker.
WEEKEND. PATAT.
Tot volgende week! 🙂