Privé

Zo heerlijk: in het weekend ontbijten in de tuin in de zon.

Sowieso heerlijk, die ochtendzon. Dit is in Den Bosch op het balkonnetje bij mijn hotelkamer.

Oh mijn hemel, de finale van The Bachelorette… Zo spannend. Ik vond het zo heerlijk om dit te kijken!

Mijn ouders hebben de tuin een beetje opgeknapt. Grote frambozenstruiken er uit en dit erin. Zo blij mee.


Ik krul mijn haar een keer in de week en dan zit het de hele week mooi. Zo fijn is dat. Zeker nu mijn haar wat stugger is door het ontkleuren van laatst blijft de krul veel beter zitten. Ik doe het trouwens met een krultang van 25 mm.

Kees heeft geen zin in een spiegelselfie.

Hahaha.

Lekker chillen met een film (Baby Driver, een van mijn favorieten) in het weekend. Die mooie bloemen kreeg ik van Annemieke, zo lief.

Vrijdagavond komen Harold en Harma langs.




Deze week slaap ik een nachtje in een hotel in Den Bosch (scroll naar beneden voor meer daarover) en dan is mijn Parfumado travelcase ideaal. Ken je Parfumado al? Zoals je weet ben ik gek op parfum en ik ben gek op het testen van nieuwe geuren. Bij Parfumado krijg je voor €14,95 per maand elke maand een 8 ml reisflacon parfum toegestuurd die je zelf kan uitkiezen uit 400 verschillende (originele, geen namaak) parfums. Die kan je in deze roestvrijstalen travelcase doen en zo kan je je parfum makkelijk meenemen in je tas. Ik ben echt fan, ik houd sowieso van reisverpakkingen (en heb die ook van meerdere geuren aangeschaft door de jaren heen) en ik houd ervan dat je geuren kan proberen voor langere tijd. Je kan met zo’n 8 ml 30 dagen lang vier keer per dag sprayen, dat is natuurlijk heel wat meer dan met een klein testertje. Met de kortingscode CYNTHIA50 krijg je 50% korting op je eerste maand en dan betaal je dus maar €7,48 voor je eerste geur én travelcase. (Dit is trouwens een affiliatesamenwerking: als jij met mijn code bestelt, krijg ik daar een kleine vergoeding voor.)
Werk

De planning voor deze week! Er komt zoals altijd nog weer van alles bij gedurende de week.

Maandagochtend: op naar Den Bosch! Gevaarlijk, zo’n doos bonbons in mijn tas… Maar het is me gelukt, ik ben er af gebleven.

Vooral omdat ik wist dat deze Bossche bol op me stond te wachten!

Ik ben maandag bij mijn Engels coach Buffi Duberman. We doen een eerste sessie als aftrap voor mijn cursus. Volgend jaar wil ik met Structuurjunkie lanceren in Amerika en daarvoor wil ik mijn Engels verbeteren.

Kees mocht mee en die wordt goed vertroeteld. Ze heeft het prima naar haar zin.

Buffi is Structuurjunkie fan, zo leuk. Dat maakt het ook allemaal makkelijker, ik hoef haar niet zoveel meer uit te leggen.

We gaan lunchen bij Bolwerk en Kees is braaf.




Na de intensieve, superleuke en leerzame sessie ga ik naar mijn hotel. Ik boekte een nachtje bij The Duke, zodat ik na de sessie kan ontspannen en niet meer terug hoef te rijden. Zo chill.

Wat een mooie kamer!


Nog eventjes werken.

En daarna chillen.

Met eten! Ik bestel bij Poke Perfect een pokebowl met quinoa, tempeh en veel groente, erg lekker.

Goedemorgen Den Bosch!


De dag starten met koffie en een boek, precies zoals ik het fijn vind.

EN DIT ONTBIJT. Dat vind ik echt ultieme luxe, een ontbijt dat op de kamer bezorgd wordt. Genieten.

Daarna wandel ik een stukje door de stad naar het Bossche Broek om met Kees te wandelen.


Zo bijzonder, direct buiten de stad is een groot natuurgebied.

Heerlijk! Vervolgens werk ik nog een paar uurtjes op de hotelkamer tot ik moet uitchecken en dan rijd ik rustig naar huis. Ik ga verder de stad niet in, niet winkelen of uit eten. Het is niet zo handig met Kees en ik vind het ook overal best wel druk. Maar mijn indruk van Den Bosch is super: prachtige stad, hele aardige mensen, dus ik kom zeker nog eens terug.

Grote taken opsplitsen in kleine taken op een post-it.

Work work work!
Eten & drinken

Ja, je ziet het goed, die Bossche Bol staat twee keer in dit artikel. Oh man wat was dit lekker. Ik denk dat het in mijn top drie staat van favoriet gebak. Samen met citroenmerengue taart en een echt goede gebakken cheesecake. Denk ik.

Biefstuk tagliata.

Snelle vega tandoori.

Annemieke komt lunchen en ik bestel broodjes bij Bar & Brood.

Deze gnocchi is hemels. Met erwtjes, asperge, parmaham, ricotta en parmezaanse kaas.

Weekendontbijtje.
Het was echt een topweek. Ik heb het heerlijk gehad in Den Bosch en mijn sessie met Buffi was zó leuk en zó nuttig. Verder heb ik de hele week gewoon lekker gewerkt, met leuke dingen bezig geweest en gezellige momenten gehad. Het weekend was heel relaxed zonder plannen en dat was ook fijn.
Komende week is weer een normale week, vijf dagen thuis aan het werk, en ik heb zin in alles wat ik ga doen. In het weekend neem ik Willem mee op een ‘verrassings-weekendje-weg’ want hij is zaterdag jarig! En ik ga hier natuurlijk niet verklappen wat we gaan doen, want straks leest hij dit…
Fijne week en bedankt voor het lezen!