Niet creatief? Echt wel! Kom waterverven met mijn superleuke online cursus.

Week 18 – 2026

Week 18 was heel vol met een héleboel leuke dingen! Ik ging naar de bios, maakte zelf een gouden ring, stond weer een dag te bakken en oh ja, ik werkte ook nog.

Leestijd

Prive

Werk

Je kan jouw Cynthia.nl Zomerboek 2026 hier bestellen! Ik laat alleen drukken wat er wordt besteld, dus wacht niet te lang, want we gaan op 16 mei naar de drukker.

Eten & drinken

Het was een hele leuke en een béétje volle week. Erg van genoten!
Deze week is een beetje gek, want ik wordt deze week geopereerd. Als je dit leest is het alweer voorbij, maandag krijg ik de correctie van mijn buikwandcorrectie. Je kan er hier meer over lezen.  Ik kijk er wel naar uit, ben vooral blij als het voorbij is en hoop dat het herstel vlotjes verloopt.

Dus komende week verder niet al teveel gepland, maar even kijken hoe het gaat. Dankjewel voor het lezen!
Liefs,

Cynthia


Cynthia Schultz

Ik ben Cynthia Schultz en Cynthia.nl is mijn blog! Ik ben gek op eten, reizen, beauty, interieur, lezen, gadgets en daar blog ik over. Lees hier meer over mij.