Privé
Ik kan dit onderdeel beter gewoon ‘Kees’ noemen de volgende keer.





Mijn ouders komen een bakkie doen op de corona-manier. Ik krijg van mama die pieontulpen die je in de vensterbank ziet staan, ik had geen idee dat die bestonden!

Mijn buurjongen Reinout komt terug van 20 maanden Australië en ik word ingeschakeld voor beeldmateriaal van de terugkomst 😉 Kijk dan hoe lief…

Ik trek mijn lade met kaartjes open en schrijf een aantal kaartjes voor vrienden, familie en ondernemers in Zwolle om ze een knuffel-op-papier te sturen.

Hugo & Kees.

’s Ochtends ga ik een paar keer al vroeg wandelen, zit is echt prachtig.

Ik lees veel deze week, vier boeken tegelijk! Normaal lees ik altijd één boek tegelijk. Als die uit is, ga ik verder in de volgende. Nu vind ik het om een of andere reden heel fijn om meerdere tegelijk te lezen, prima. Ik heb nu al zin om de boekenupdate van april te schrijven, want ik heb zoveel gelezen al deze maand. Dit boek van Rachel Brathen vond ik erg indrukwekkend. Ik volg haar al jaren en vond het heerlijk om te lezen.

Hier maak ik normaal eigenlijk nooit foto’s van, maar het ‘huishouden’ wordt uiteraard ook gedaan deze week.

Zaterdag doen we een 3-meter-afstand borrel bij Harold en Harma.

Zondagochtend staat er ineens een pauw op het dak van onze schuur… De dierenambulance neemt niet op en later is ‘ie verdwenen. Ik hoop maar dat er geen ongelukken zijn gebeurd.

Ik sport weer drie keer, waarvan één keer via FaceTime samen met mijn personal trainer Merwin. Dat gaat heel fijn en doen we elke week op dinsdag. Ik had niet gedacht dat ik dit ooit zou zeggen, maar ik kijk er echt enorm naar uit om gewoon weer naar de gym te kunnen.

Werk

De planning voor deze week! Zoals altijd komt er nog weer vanalles bij.

We kiezen deze week een aantal nieuwe kleuren voor nieuwe Structuurjunkie planners! Alles op afstand uiteraard, via WhatsApp en FaceTime. Welke het wordt van deze, en of de kleur die we kiezen wel echt op deze foto te zien is, houd ik nog even in het midden.

Deze week ben ik de hele week bezig met het opnemen van lessen voor mijn online training over uitstelgedrag die ik halverwege mei lanceer. Je kan je hier alvast inschrijven voor de interesselijst, dan stuur ik je een kortingscode zodra je je ticket kan kopen.

Ik doe deze week weer twee live sessies bij trainingen die ik online geef. Dit soort reacties zijn dan natuurlijk echt super om te lezen!

Deze week kreeg ik het nieuwe boek van Tonny Loorbach en Martijn van Tongeren binnen: de Online Marketing Tornado. Superhandig boek met enorm veel praktische tips en tricks op gebied van online marketing. Je kan hem ‘gratis’ bestellen (je betaalt alleen de verzend- en drukkosten) via deze link. Aanrader! (Als je via die link bestelt, krijg ik een kleine vergoeding).
Eten & drinken

Ik kreeg deze week een Boerschappen pakket binnen! Deze pakketten worden samengesteld met overschotten die tijdens deze coronacrisis ontstaan bij boeren en makers. Er zitten een aantal recepten bij waardoor je ook niet meer na hoeft te denken over wat je gaat maken. Heel tof initiatief en het zijn allemaal hele mooie producten. Ik kreeg deze box cadeau van Boerschappen 🙂

Deze tofu bowl uit het Vegan Vibes kookboek van Lisa Steltenpool is zó lekker.

Steak met geroosterde paprika, krieltjes en tomatensaus. Deze komt uit de Boerschappen box en dit was lékker… We maken zelf nooit steak thuis dus dit was echt even wat anders dan wat we normaal eten.

THAIS! We halen Thais bij BaiYok, een van onze favoriete restaurants in Zwolle.

Aspergessssss.

Wij eten weleens ‘kant en klaar’ maaltijden van De Keuken van Maass, dat bestellen we via Crisp. Dit is onze favoriet, de Masala spinazie paneer. De maaltijden van Maass zijn echt fantastisch, wel kant en klaar dus alleen even opwarmen, maar ook gezond en ‘vers’.

Nog een maaltijd uit de boerschappen box, met de tomahawk steak en zoete aardappelpuree.

We maken met de paddenstoelen uit de box zelf pasta.

Salade voor lunch, in de zon, wat een feest.

Pasen!

Ook Pasen!
Met Pasen hebben we niks gedaan, kan nu ook niet echt, maar ook thuis hebben we vooral gechild. Gewandeld met Kees in de buurt, lekker gegeten en gedronken, series gekeken (ik heb Tiger King gebinged), gelezen… Ik was echt moe afgelopen weekend dus ik heb vooral héél weinig gedaan, haha. Verder was het weer een prima week met z’n drietjes thuis. Er is eigenlijk niet zoveel spannends te melden op dit moment, maar ik hoop dat je het leuk vind om zo een kijkje te krijgen in hoe onze weken er nu uitzien. Al is dat niet méga anders dan normaal, al werkt Willem nu thuis en gaan we gewoon nergens heen.
Ik hoop dat met jou alles oké gaat, blijf thuis en blijf gezond.
Liefs,
Cynthia