Prive
Bij de kapper geweest, uitgroei weer bijgewerkt en even lekker de krul erin. Zo fijn!
Liefie.
Onze nieuwe bank! Had ik nog helemaal niet laten zien. Hij is van By Sidde en heb hem zelf gekocht.
Klaar voor een fotoshoot hier thuis, de jurk is van Pom Amsterdam.
Een van de foto’s! Heel blij mee. Ze zijn gemaakt door Nienke de Groot.
Klei! Ik glazuur mijn vaas/schaal.
Ik maak tijdens de kleicursus ook nog een setje onderzetters.
Yoga.
Ik bereid een les voor die ik geef aan een groepje retreatmeiden. We waren in november samen in Spanje op retreat en deze week doen we samen yoga en daarna gaan we samen lunchen in de stad, zo leuk.
BLIJ MET DE ZON
Gym!
Zij vindt dit lekkere weer ook zo heerlijk.
Bloesem overal, loooove.
Yogales en iedereen trekt een kaartje.
ik maak een foto van deze scene van Shrinking omdat ik dit jasje zo tof vindt. Helaas nergens meer te koop.
Werk
Ik ben deze week veel aan het werk, maar maak alleen deze foto. Deze Matcha Latte schilderde ik samen met Pak de Penselen Clubleden tijdens de Paint Along.
Verder was ik deze week vooral veel bezig met retreats voorbereiden én het zomerboek dat er komende zomer aankomt!
Eten & drinken
FRUIT.
M’n zuurdesemstarter is HEEL erg blij.
Weer lekker broodjes bakken.
Goed gelukt!
Pita falafel bij Bennies met de retreatmeiden.
Matcha bij Sam’s.
Het was zo’n fijne week! Genoten van het weer, veel werk kunnen verzetten, leuke dingen gedaan. Dit weekoverzicht is maar tot en met vrijdag omdat ik zaterdag naar Terschelling vertrok voor de Culi Trip die ik daar organiseer! Vet veel zin in.
De hele komende week ben ik dus op Terschelling en daarvan zie je als ik terug ben weer foto’s.
Liefs!
Cynthia