Niet creatief? Echt wel! Kom waterverven met mijn superleuke online cursus.

Mijn plannen voor deze zomer

Het is ZOMER! Mijn favoriete tijd van het jaar. Lange dagen, veel licht, zon – ik hou ervan. Ik deel graag met je wat mijn plannen voor deze zomer zijn.

Leestijd

Oostenrijk

Op het moment van publiceren van deze blog ben ik in Oostenrijk! Ik ben daar op dit moment voor de Structuurjunkie Business Retreat. Elk jaar organiseer ik die in deze week en ik kijk er elk jaar weer ontzettend naar uit, want het is altijd zó ontzettend leuk. Een week lang met een groepje vrouwelijke ondernemers, samen genieten, masterminden, sporten, wandelen, heel goed eten, chillen in de spa, connecten – echt fantastisch.

En daarna ben ik nog een paar dagen in Oostenrijk om nog even te landen en te chillen na zo’n intensieve week. Ook heel fijn.

Ben je ondernemer en lijkt dit je wel wat? Je kan jezelf hier op de interesselijst zetten voor de editie in juni 2026!

Huisje James met Willem

Als het goed is leest Willem mijn blog niet heel actief – en als hij dit wel leest, dan weet hij alvast wat een van zijn verjaardagscadeaus gaat zijn 😉

Hij is op 1 augustus jarig en die avond gaan we eten bij Huisje James in Apeldoorn en dan gaan we ook lekker daar in het hotel slapen. Ik heb daar al eens gegeten en dat was echt te gek, en toen wist ik al meteen: hier moet ik een keer met Willem naartoe. Dus als verrassing voor op zijn verjaardag heb ik een tafeltje gereserveerd én een hotelkamer geboekt. Ik kijk daar erg naar uit, want ik wil daar zelf ook al een tijdje slapen. En: Kees mag mee! Hoe leuk.

Twee weken naar Terschelling

Begin augustus gaan we voor twee weken naar Terschelling! De reden is het punt hierna, en natuurlijk gewoon om vakantie te vieren en te genieten van het eiland. We hebben weer een huisje in de duinen in Midsland aan Zee geboekt, waar we het allerliefst zitten. Strandwandelingen, heel veel lezen, lekker eten en heel veel chillen. En: de week voor de bruiloft waarschijnlijk nog wel het een en ander voorbereiden, en na de bruiloft nagenieten.

Onze bruiloft op Terschelling

Op 16 augustus is onze bruiloft op Terschelling! Iets waar we natuurlijk ongelooflijk naar uitkijken. Het wordt een hele bijzondere dag en we hebben enorm veel voorpret. Alles is nu bijna in kannen en kruiken, het zijn echt de allerlaatste dingetjes die we nog moeten regelen/bedenken.

September: zelf op retreat?

Ik ben nog aan het overwegen om aan het einde van de zomer zelf op retreat te gaan. Ik heb nog niks geboekt, want ik weet het nog niet helemaal zeker – ik ben dit jaar zóveel weggeweest, dat het misschien juist ook wel heel lekker is om even thuis te blijven. Maar ik kan het ook zomaar ineens in mijn bol hebben en wél iets boeken, haha. Het kan in ieder geval en ik zie nog wel even.

Poah, wat een zomer! Zo dankbaar voor al deze leuke plannen. Zin in!


Cynthia Schultz

Ik ben Cynthia Schultz en Cynthia.nl is mijn blog! Ik ben gek op eten, reizen, beauty, interieur, lezen, gadgets en daar blog ik over. Lees hier meer over mij.