8 items die je áltijd bij een kringloop kunt scoren
Deze items vind je eigenlijk altijd bij elke kringloop. Doe er je voordeel mee, want je kan op die manier duurzamere en voordeligere keuzes maken. Ik deel vandaag met je welke items dat zijn!
Vazen zijn er áltijd bij de kringloop en glazen vazen zijn daarin natuurlijk heel neutraal en tijdloos.
Drinkglazen vind je ook altijd in overvloed. Heel vaak ook gerust in sets van vier of zes, waardoor je ook gelijk een hoop dezelfde glazen mee kunt nemen. Na een rondje in de vaatwasser is het ook echt wel weer hygiënisch schoon.
Ook koffiekopjes heb je altijd, maar ik kan mij voorstellen dat je daarbij het design wat belangrijker vindt.
Grote schalen kunnen best wel duur zijn, maar bij de kringloop vind ze altijd wel. Natuurlijk moet het dan wel net je smaak zijn, maar als je net een specifieke maat zoekt dan kan dat misschien nog wel belangrijker zijn.
Wees gerust, ik prijs deze prints niet aan haha, het gaat me om de lijsten! Simpele houten lijsten vind je altijd wel bij kringlopen. Soms zit er nog een ‘kunstwerkje’ in wat je dan niet wilt, maar de lijst kun je natuurlijk gewoon ergens anders voor gebruiken. Bovendien kun je ze gemakkelijk eigen maken met wat creativiteit. Hier zag ik ook een gigantische baklijst, dat is normaliter echt wel duur om te kopen. Als je de kleur niet bevalt, is het nog altijd voordeliger om deze een likje verf te geven!
Bloempotten zijn er ook áltijd! Bij ons sneuvelen er elke winter wel een paar door de kou, en ik koop graag leuke potten bij de kringloop weer. Hele grote zijn wel wat zeldzamer, maar kleine en middelmaatjes zijn goed vertegenwoordigd.
Dit soort rieten mandjes en dienbladen zijn handig en leuk om cadeaupakketjes mee te maken, of om cadeautjes mee in te pakken. Je moet wel altijd even goed kijken hoe schoon het is, omdat er wel stof tussen het riet kan gaan zitten, maar soms kun je ook gewoon even afspoelen onder de kraan. Als je vervolgens verpakte dingen erop legt, en geen etenswaren, dan ben je wel oké op het hygiëne-gebied denk ik haha.
Ik zie ook altijd wel ergens een stellingkast staan. Hartstikke handig voor in de schuur, op zolder of de kelder. Natuurlijk zijn ze dan niet altijd moedersmooiste, maar dat maakt mij persoonlijk voor een schuur niet zoveel uit. Je kan hem natuurlijk ook heel gemakkelijk een likje verf geven!
Tot slot; seizoensdecoratie. Paaseieren, Kerstballen, prima om even bij de kringloop een kijkje voor te nemen. Ik kan me voorstellen dat je daarin ook op zoek kan zijn naar iets specifieks qua kleur, maar als je weinig te besteden hebt of opnieuw moet beginnen, dan kan een grote zak Kerstballen van de kringloop net zo gezellig in de boom als nieuwe ballen.
Ik nam zelf ook een paar dingen mee, ik laat je even zien wat ik kocht.
Dit kleine bloempotje, hier vind ik wel een toepassing voor in de tuin.
Novae drinkt graag thee uit een kopje met een schoteltje, vindt ze leuk haha. Ze is gek op roze en dit is een mooi handzaam maatje dus dit nam ik voor haar mee.
Ook dit bloempotje nam ik mee. Leuk met die bloemetjes. Als ik straks op pad ga voor wat eenjarige bloemen, kan ik dit soort potjes altijd goed gebruiken. Ik verspreid ze door de tuin zodat er overal wat fleurigs te zien is.
Ik hoop dat dit je inspireerde om voor sommige dingen, eerst tweedehands te overwegen!