Klik hier voor 30 dagen toegang tot de beste structuur- en focusworkshops voor €10

Random producten van Douglas testen

Ik had nog wat verschillende producten van Douglas liggen uit verschillende categorieën. Vandaag een verzamelartikel waarin je meeneem langs deze producten en wat ik er van vind.

Leestijd

Als eerst deze mooie set met twee fullsize producten van 300 ml. De set met een douchegel, een bodylotion en een douchepuff kost maar €14,95 en is daarmee heel geschikt als cadeautje. Los zijn de producten ook te koop en in deze lijn heeft Douglas nog een aantal andere sets en combinaties. Los kost de bodylotion €12,99 en de douchegel €7,99 dus de set is ook wel echt een voordeel voor jezelf. De verpakking vind ik mooi, ik houd toevallig ook erg van deze kleur zoals je aan mijn badkamer kunt zien haha. De set vind je hier. 

Ik vind de geur ook heel spa-waardig. Echt alsof je in een therme bent. De bergamot komt erg naar voren in de geur en dat maakt het parfummerig op een goede manier. De bodylotion trekt ook lekker snel in en laat die geur ook achter op je huid. Zelfs aan het einde van de dag rook ik de geur nog op mijn arm, dus zeker een fijn en goed product.

Ik ben ook wel erg nieuwsgierig naar de geurstokjes in deze lijn, die lijken me perfect voor op de badkamer!

Dan had ik nog wat producten liggen die ik je ga laten zien in een dagelijkse make-up look. Je ziet ook een oogmake-up remover. Dat is de gentle bi-phase oogmake-up remover. Ik heb deze geprobeerd en hij werkt erg goed, ook op waterproofmake-up. Deze is te koop voor €4,07 voor 50ml.

 

Kaal hoofd met een beetje zelfbruiner als startpunt. Ik breng vast wat make-up aan dat niet bij de Douglas spulletjes zit.
Hieronder een lijstje van de producten die ik gebruikt heb. Ik maak van de zin een link als ik deze voor je op Douglas kan vinden, dan hoef jij niet meer te zoeken 🙂 :

Foundation – La roche Posay nr 11 gemixt met 13
Concealer – e.l.f. 16h camo, warm beige
Poeder – Anastasia, loose setting powder
Bronzer – Benefit, Hoola
Wenkbrauwen – Anastasia, brow freeze
Lipstick – Essense, semi shine 105 be mine

Later breng ik ook nog wat blush aan, dat heb ik op deze foto nog niet gedaan. Dat is Le Phyto blush van Sisley in Golden Rose. Op het eind resultaat zie je deze terug.

Dan kom ik aan bij het Intensity waterproof oogpotlood. Het is een draaipotloodje, en aan de achterkant van de pen zit een puntenslijpertje. Top!

Deze werkt echt heel erg goed. Hij glijdt op de huid, heel romig. Bovendien kun je het puntje goed scherp houden met het puntenslijpertje en hij laat zich ook heel mooi vervagen. Hij het voor mij niet waterproof hoeven zijn, maar ik weet dat anderen met bijvoorbeeld meer hooded eyes dat juist een pluspunt vinden. Bij mij zit oogpotlood altijd wel goed op de plek, dus dat is lastig testen. Ik probeerde het op mijn hand onder gewoon water uit en dat bleef goed zitten.

Het Intensity waterproof oogpotlood kost €8,15 en je vindt deze hier. 

Nu de Vice Versa mascara. De verpakking vind ik echt te gek!
Het is een mascara met een geinig borsteltje. Aan de ene kant vind je namelijk een ouderwets mascara borsteltje en aan de andere kant (in hetzelfde borsteltje) vind je plastic pinnetjes.
Ik ben eigenlijk best wel een old skool mascara meid. Doe mij maar een ‘normaal’ borsteltje zonder poespas. Ik was dan ook een beetje sceptisch maar het brengt eigenlijk heel fijn aan. Ik begon met de kant met het ouderwetse stukje, en voor laag twee kon ik met de plastic pinnetjes toch ook wel weer mooi separeren.

De mascara kost €15,29 voor 9ml en je vindt hem hier. 

Ook heb ik een face shimmering powder gekregen onlangs; Honey Glow powder. Deze kost €15,29 en kun je hier vinden.

Er zit een beetje een glans spray overheen want nadat ik er met mijn vinger over heen ben gegaan glanst hij aanzienlijk minder. Desondanks is het resultaat op mijn hand er niet minder mooi om, een prachtige gouden gloed.

 

 

Hier zie je het resultaat op mijn wang, en daar heb ik ook de Sisley blush bij aangebracht. Deze geeft ook wat goudglans dus de combi is erg mooi! Deze link ik hier voor je, als je daarin geïnteresseerd bent.

Een oorbelletje erbij en we zijn klaar om te gaan! Ik had zelf ook nog wat nagellakjes liggen, niet gekregen maar zelf gekocht. Deze kleuren zijn geloof ik alleen niet meer beschikbaar, ik heb hier een lila kleur; Rebel Thinker uit de Pastellijn en een hele toffe turquoise; Blue Mermaid uit de Glow lijn. Deze lijnen bestaan nog wel, waar ook echt hele toffe kleuren bij zitten. De lila tint die ze nu in de pastellijn hebben vind ik zelf eigenlijk nog mooier.

De kwaliteit van de lakjes is heel goed. De lila kleur op de foto heb ik in één laag gelakt! Hij blijft gemiddeld zitten en heeft een fijn kwastje om mee te lakken.

Ik link hier gewoon even het gehele nagellak assortiment zodat je zelf kunt kijken tussen de kleuren die wel beschikbaar zijn.

Leuke producten van Douglas, ik sta versteld van de hoeveelheid ook op hun site van hun eigen merk, zeker de moeite waard om eens te gaan bekijken.

Ik hoop dat je het leuk vond om mee te kijken! 🙂

Dit artikel bevat gekregen producten

Emmy ter Horst

Een beetje prettig gestoord en geobsedeerd door sushi. Verder ben ik ook GEK op ander lekker eten en ook op iets te vaak op vakantie gaan. Ik hoop dat je mijn schrijfsels leuk vindt, mocht je me ook op Instagram willen volgen dan kan dat via @emmystudiomint :)