Ik focus me nu dit keer ook echt op baby, dus tot maat 80 of 86. Ik heb er daarom ook geen schoenen bijgevoegd. Het kan zijn dat je ook toevallig een advertentie tussendoor ziet van Name It, dit is dan toeval en geen onderdeel van mijn outfit inspiratie haha.
Als eerste hieronder een lief outfitje met een mooie zeegroene romper, welke kleur terug komt in deze jumpsuit met een bijpassend zonnehoedje.
Dan een leuke mix & match set. Het witte broekje met de drukke lila romper, of juist andersom. Het is handig om wat items te hebben die je op meerdere manieren kan combineren.
Hieronder een stoere outfit met een handige romper waar een t-shirtje aan vast zit. Zo heb je nooit een akelig bloot ruggetje haha.
Dit vind ik zoo zoet!
Leuk die croissantromper! Die is er ook nog in het roomwit met allemaal croissantjes erop.
Dit kun je ook op allerlei manieren weer met elkaar combineren. Zo heb je met vier items ook sowieso vier outfits.
Hier zit een croissant op het broekje en op het shirt haha!
Dit broekje is zo cute, zo baggy. Love it.
En dan tot slot dit lieve gebreide tuinbroekje!
Hopelijk was het leuk om even doorheen te scrollen ter inspiratie 🙂