Een MissLipgloss artikel
Stap voor stap foto tutorial: ‘Geek on Fleek’ met Sleek
Door Emmy – Jawel, ouderdom treedt toe. Ik heb sinds kort een bril voor de ‘moeilijke momenten’ haha. Ik bedacht me hierdoor dat veel van jullie vast ook een bril hebben, en make-up dan niet altijd hetzelfde eruit ziet als zonder bril. I did the research en maakte een look, die ik mijzelf in ieder geval het mooist vind staan als ik een bril op heb. En hij is ook nog vrij simpel! Yassssss
Ik gebruikte het Storm palette van Sleek, echt een van mijn favoriete paletten. Hij heeft een aantal mooie matte kleuren, zwoele glanzende tinten, en je kunt zowel een lichte, als een donkere look ermee maken. Waar kan ik nog meer om wensen?
Deze kwasten gebruikte ik.

ik begin met oogschaduw basis. Vaak gebruik ik het bananapowder wat ik op mijn gezicht gebruik, gelijk ook als matte highlighter onder mijn wenkbrauw. Ik ben een beetje klaar met glansjes onder de wenkbrauw op de een of andere manier.

Het is heel gek maar ik heb altijd de neiging om matte kleuren in mijn arcadeboog aan te brengen en glanzende op mijn bewegend ooglid. Ik dwong mezelf uit mijn comfortzone en bracht kleur 1 aan over mijn hele bewegende ooglid.

Daarna breng ik in mijn arcadeboog kleur 2 aan met een angled blending brush van Bh Cosmetics, en vervolgens ook onder mijn oog met een pencil brush uit dezelfde lijn. Ik laat hierbij het binnenste gedeelte onder mijn oog vrij. Ik ben niet zuinig met deze kleur trouwens! Je mag hem echt zien.

Dan breng ik een winged eyeliner aan. Ik laat het binnenste stukje van mijn wimperrand vrij. Ook breng ik met dezelfde pencil brush als net, een beetje van kleur 3 aan op het binnenste gedeelte, onder mijn oog.

Daarna zijn er 3 opties.
Optie 1: Als je een bril draagt die je ogen optisch vergroten, kies dan voor een zwart of antraciet oogpotlood op je waterlijn als je dit effect wat wilt minimaliseren.

Optie 2: Als je een bril draagt die ogen optisch verkleinen, kies dan voor een crèmekleurig, huidskleurig, lichtroze of zelfs wit oogpotlood op je waterlijn. Hierdoor lijken je ogen groter.

Of optie drie: waar ik zelf voor kies, niks. Haha, mijn bril heeft zo’n lage sterkte dat ik niet perse vervorming van mijn ogen zie. Ik vind het daarom bij deze look het prettigst om niks op mijn waterlijn te doen. Als ik rode ogen had gehad, had ik waarschijnlijk gekozen voor een crèmekleurig potlood. Beter te groot dan te klein denk ik bij ogen.

Ik draag bij deze ooglook mijn favoriete lipstick. Het is echt een ‘my lips but better’ kleur, mooi mat en koel van kleur. En gewoon van Essence!
Ook deze producten gebruikte ik voor de totale look:
Foundation – La Roche Posay fluid foundation in nummer 11
Concealer – Collection in fair 01
Bronzer en contour – Makeup Revolution Ultra contour kit
Highlight – The Balm Mary-Lou manizer
Blush – Defa cosmetics 02
Wenkbrauwen – Anastasia dip brow in medium brown
Mascara – Catrice better then false lashes
Eyeliner – E.L.F. creme eyeliner
Lipstick – Essence in Natural Beauty
Bril – Marc by Marc Jacobs
Liefs, Emmy
www.mydiamakeup.com
Emmy kun je volgen via:
www.instagram.com/mydiamakeup
www.youtube.com/user/mydiamakeup
www.facebook.com/mydiamakeup
https://www.bloglovin.com/blog/1279

