Niet creatief? Echt wel! Kom waterverven met mijn superleuke online cursus.
22 januari 2016 door Emmy Bovenhorst Nog geen reacties
Een MissLipgloss artikel

Stap voor stap foto tutorial: Champagne on a budget

extra1

Door Emmy – Vandaag een primeur. Een tutorial voor een ooglook, met een palette van €1,79. Je leest het goed ja. Nog nooit eerder vond ik een palette met deze prijs überhaupt, laat staan bruikbaar. Ik maakte een vrij rustige ooglook, maar knalde er toch een stevige lip kleur tegenaan. Ik droeg hierbij een spijkerblouse. Ik draag altijd graag wat stoerdere kleding (niet dat een spijkerblouse nou het toppunt van stoer is) als ik bang ben dat mijn lip kleur (of make-up in het algemeen) misschien ordinair uit kan vallen. Nu vond ik dit achteraf eigenlijk helemaal niet, en vond ik de hele look wel cool!

palette

Bij Action scoorde ik dit Max & More absolute nudes eyeshadow palette voor dus maar €1,79. Wat een koopje! Het is duidelijk geïnspireerd op de Urban Decay naked paletten, en ik zou zeggen dat er een beetje van alle drie in zit qua kleur inspiratie.

Zoals je ziet is een look maken met dit palette absoluut mogelijk, maar mocht je een volledige review willen en swatches willen zien, dan zou ik even een kijkje nemen op www.mydiamakeup.com.

 

kwasten

Deze kwasten gebruikte ik.

foto1

Ik begin met een laagje oogschaduw basis.
foto2

Dan breng ik kleur 1 aan in mijn arcadeboog met een angled blending brush van Bh Cosmetics.

foto3

Ik breng kleur 2 aan op het grootste gedeelte van mijn bewegend ooglid maar ik laat het binnenste stukje vrij. Dit doe ik met een small shader brush van Bh.

foto4

Daarna breng ik kleur 3 aan op dat binnenste gedeelte, met een ZOEVA detail shader. Zoals je ziet zie je weinig kleurverschil haha. Nouja, dan maar in zijn geheel champagne rozig.

foto5

Met kleur 4 diep ik mijn arcadeboog uit, en ook breng ik dit onder mijn oog aan. In mijn arcadeboog gebruik ik weer de angled blending brush van Bh, en onder mijn oog de pencil brush uit dezelfde lijn. Ik breng een beetje van kleur 5 onder mijn wenkbrauw aan.

foto6

Daarna zet ik een winged eyeliner, maar laat het binnenste stukje van mijn oog vrij. Op mijn waterlijn kleur ik alleen de buitenste hoek bruin. Dit voegt toe aan de ‘cat-shape’.

foto7

Dit maak ik uiteraard af met mascara.

foto8

Op mijn lippen gaat een bordeaux kleurige lipstick. Bijna bruinig paarsig wel he?

foto9

Ook deze producten gebruikte ik voor de totale look:

Foundation – La Roche Posay fluid foundation in nummer 11

Concealer – Collection in fair 01

Bronzer en contour – Makeup Revolution Ultra contour kit

Highlight – The Balm Mary-Lou manizer

Wenkbrauwen – Anastasia dip brow in medium brown

Mascara – Catrice better then false lashes

Eyeliner – E.L.F. creme eyeliner

Lipstick – Sleek in Smoulder

 

Liefs, Emmy
www.mydiamakeup.com

Emmy kun je volgen via:
www.instagram.com/mydiamakeup
www.youtube.com/user/mydiamakeup
www.facebook.com/mydiamakeup
https://www.bloglovin.com/blog/12797901


Emmy ter Horst

Een beetje prettig gestoord en geobsedeerd door sushi en mijn mini-me Novae. Ik hoop dat je mijn schrijfsels leuk vindt, mocht je me ook op Instagram willen volgen dan kan dat via @mintenhoning :)