Een MissLipgloss artikel
Plog donderdag 27 oktober
Hoi! Ik laat je zien wat ik donderdag 27 oktober deed.

Goedemorgen! 7.15. Tijd voor een banaan.

Ik ga hardlopen! Dit lukte gisteren niet, dus nu meteen in plaats van mijn ochtendwandeling.

Ik kom er thuis achter dat ik de verkeerde training deed: die van volgende week. Oeps! Iets te lang dus, maar alsnog lekker. Ik doe nog intervaltraining: stevig wandelen gecombineerd met stukjes hardlopen.

Na een douche tijd voor make-up.

Dit palet van Zoeva gebruik ik zoveel, hij is zo mooi!

Zo.

Ik kruip met een bak havermout met appel en amandelmelk achter mijn laptop en ik ga aan het werk.

Ik schrijf de vragen voor de Ask Me Anything video op.

Ik neem twee filmpjes op! Eerst een video over hoe ik mijn haar föhn, daarna de Ask Me Anything.

Editen maar. Met koffie en chocola.

Ik ben best tevreden over mijn nieuw uitgevonden setting om te filmen. Sinds een tijdje gebruik ik een microfoontje en dat klinkt ook stukken beter.

Ik pak mezelf helemaal in, dat vind ik zo lekker als ik thuis aan het werk ben.

Bezig met blogposts en inplannen en de video’s uploaden.

Half één, tijd voor lunch! Ik maak een pantosti. Ik besmeer twee sneetjes brood dun met roomboter en ik beleg deze met zachte geitenkaas, geroosterde paprika en een beetje honing.

SUPERLEKKER.

Even een blokje om.


Knuffelen met deze.


Zo leuk: in Park de Weezenlanden komt volgend jaar een paviljoen! Ik ben zo benieuwd.

Hop, weer aan het werk.

Ik ben de rest van de middag bezig met de workshop die ik volgende week op Curacao ga geven. Ik ga maandag al die kant op, het is nu wel ineens heel snel!

Rond vijven vind ik het mooi geweest en kruip ik op de bank met een boek.

En daarna kijk ik een aflevering Friends voor Willem thuiskomt.

Ik maak soep! We hebben nog zoete aardappel en twee winterwortels uit de groentetas. Deze gooi ik in een pan met ui, pompoen, gember, knoflook, peper, komijn, drie bouillonblokjes en 1,5 liter water.

Half uurtje pruttelen…

En het is lékker! Daar word ik dan dus echt blij van: op gevoel gooi ik wat bij elkaar en dan wordt het zo’n lekkere soep.

We kijken The Good Dinasaur en ik zit anderhalf uur lang alleen maar te huilen. Wat een zielige film! Aaaaah.

Willem speelt nu Unravel op de PlayStation en dat is zo’n mooi spelletje! Ik kijk altijd met hem mee als hij aan het gamen is.

Er is lekker veel soep over: een bak neemt Willem morgen mee naar werk, de andere eet ik morgen voor lunch en de andere is nog over voor een ander moment. Als ik soep maak, maak ik meestal lekker veel. Het is zo’n ideaal gerecht om te bewaren voor later, of om in te vriezen.
Het is weer een goede dag vandaag! Ik heb veel kunnen doen. Voor vertrek vind ik minimaal twee van deze thuiswerkdagen altijd heel erg prettig, zo kan ik het laatste werk afkrijgen en heb ik even wat rust in mijn hoofd.
Bedankt voor het lezen, tot morgen!