Een MissLipgloss artikel
Plog: 28 juli draaidag met Maybelline
Hey! Afgelopen donderdag stond ik op de set voor Maybelline in Amsterdam. Ik neem je in deze plog mee naar deze leuke dag!

Goedemorgen! Ik sta rond zessen op zodat ik op tijd in Amsterdam ben vandaag. Op naar het station.

Wat is het om kwart voor zeven enorm rustig in de stad: zo’n fijn moment!

Starbucks is net open en ik ben te vroeg, dus ik haal nog even een koffie.

Zo. Ik zit. Zonder make-up, want er gaat straks in de filmpjes die we gaan maken make-up op en anders moet ik mijn zojuist aangebrachte look er weer afhalen. Zonde van de tijd 🙂

Ontbijt. Koffie, fruit en een krentenbol met oude kaas.

Ik beantwoord wat mail in de trein en lees in dit boek, de Vintagewinkel van Stephanie Lehmann. Ik kwam er moeilijk in en vind het een vrij oppervlakkig verhaal, maar ik begin hem nu wel te waarderen.

Ik ben er! Vanaf het station loop ik naar de studio waar de opnames zijn vandaag.

Gekke entree over een loopbrug.

Ze zijn al druk bezig met het opbouwen van de set. Ik ga vandaag drie filmpjes opnemen voor het YouTube kanaal van Maybelline!

Alle make-up wordt klaargezet.

En ik lak nog even mijn nagels.

Tijd om te beginnen! 
Samen met drie bezoekers van mij doe ik een make-up battle. Zo leuk! De eerste doe ik met Lara.

Ik presenteer de intro en de outro van de video en in de rest zijn we lekker aan het make-uppen en kletsen met elkaar.

Je ziet alleen mijn schouders op de video, dus vandaar geen mooie outfit aan de onderkant, maar lekker relaxed 😉 Lara ziet er wel helemaal prachtig uit!

Klaar! Video 1 zit erop.

Dankjewel, Lara! Het was superleuk. Ik was totaal verbaasd toen Lara vertelde dat ze zestien is, ik geloof er niks van 😉

Het is twaalf uur, tijd om even te lunchen.

Er is erg lekkere en frisse gazpacho van tomaat en watermeloen, een goede salade met quinoa en blauwe bessen en brood met allerlei beleg. Wat een fijne lunch!

Filmpje nummer twee!

Samen met Amanda.

En als laatste aan het einde van de middag nummer drie. Wat een leuke draaidag is dit, iedereen is super relaxed en aardig en daardoor is het heel erg leuk om de filmpjes te maken. De meiden doen het ook heel erg goed voor de camera én ze kunnen ook nog eens waanzinnig make-uppen. Ik ben erg benieuwd naar het resultaat van de video’s! Dit vind ik echt heel erg leuk om te doen en ik loop blij naar het station.

Er was voor we weggingen nog ineens chips en chocola op de set, dus ik heb niet heel veel honger maar ik haal wel wat kleins voor in de trein.

Iemand heeft een vol (!) halve liter blik bier tussen het tafeltje en de stoel geklemd en die is compleet leeggelopen in de coupé. Even serieus, wie doet dit nou?

Ik ben weer in Zwolle! Nog even een frisse neus halen tijdens de wandeling naar huis.

Rond achten ben ik thuis en ik plof meteen op de bank. Vandaag doe ik niks meer!

En ik ben echt nét op tijd binnen, want het begint ineens keihard te hozen en te onweren. Ik vind dat altijd een heerlijk geluid mits ik zelf lekker binnen zit.

Make-up eraf (voor de vierde keer vandaag!) en relax. 🙂
Dit was een enorm leuke dag die ik graag met je wilde delen! Ik laat het je weten zodra de filmpjes online staan. Ik kan niet wachten ze te zien! XXX