Een MissLipgloss artikel
Plog 24 mei 2016
Hoi! Dinsdag 24 is mijn laatste thuiswerkdag van deze week en ik ben de hele dag druk bezig.

De dag begint mega glamorous met de was.

Opmaken met wat nieuwe producten!

Ik zet de computer aan en lees jullie reacties.

Oh, deze boeken kreeg ik voor mijn verjaardag. Een klein leven van Hanya Yanagihara en 1q84 van Haruki Murakami. In Een klein leven ben ik al begonnen en tot nu toe vind ik hem erg goed.

Ik heb ineens inspiratie voor een blogpost, dus daar ga ik meteen mee aan de slag.

Zo. Opgemaakt!

En wandelen met Chubby.

Ik haal post op.

Eenmaal thuis ga ik foto’s maken en blogposts schrijven en zit ik een paar uur achter de computer

Voor ik ga lunchen laat ik Chubby nog even uit. <3 de Sassenstraat.

Rond half één lunch ik met Viona bij Hier en Daar. Ik eet dit onwijs lekkere broodje met hummus, avocado, puntpaprika en pijnboompitjes.

En we delen carrotcake als toetje.

Bij de toonbank zie ik nog alllllemaal andere lekkere taarten staan…

<3 Hier en Daar, echt een aanrader voor zowel ontbijt, lunch als koffie en borrel.

JA! Ik ben weer thuis.

To do list deel 1 (ook met dingen van gisteren)

en vandaag/morgen.

Ik haal mijn make-up eraf, reinig mijn gezicht en test een masker met goud van Peter Thomas Roth. Ik vertel je binnenkort wat ik er van vind en wat nou de zin en onzin is van goud in huidverzorging.

Op de bank werk ik nog een paar uurtjes verder.

Om half zes houd ik het voor gezien en ga ik Ik Vertrek kijken. Wat een waanzinnig leuk tv-programma is dat toch.

Willem kookt! Weer pasta, maar wel een hele andere dan gisteren met veel groente, gehakt, gezeefde tomaten, rode pesto en allerlei kruiden.

Was opvouwen…

Spullen pakken, want morgennacht slaap ik in Amsterdam. Donderdag heb ik een draaidag voor HEMA en daarvoor moet ik vroeg in Haarlem zijn. Klinkt onlogisch, als ik het zo opschrijf. Ik heb morgen afspraken in Amsterdam en kan in het gastenverblijf van mijn businesscoach logeren. Rijd ik donderdagochtend zo naar Haarlem.

Zo. Morgen weer een dag!

Nog een laatste ronde met Chubby, die vooral overal aan wil snuffelen.
Van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat druk bezig en dat blijft de komende dagen waarschijnlijk nog wel even zo. Tot morgen in Amsterdam!