Een MissLipgloss artikel
Plog 24 januari 2016
Hoi! Zondag 24 januari is een typische zondag.

Uitslapen tot half tien en dan relaxed op de bank ontbijten. Vandaag een beschuitje met vlokken en havermout met kokosmelk en banaan. Twee gangen ontbijt ๐

Met Breaking Bad. Oooooh, het wordt zรณ spannend! Niet normaal.

Ik check de veiling voor Cycle4Girls en stuur de dames die een veiling hebben gewonnen afgelopen dagen hun tickets. Het gaat zo goed!

Er gaat een week voorbij zonder in het zadel hebben te gezeten, want vandaag is het weer slecht weer, het miezert. ๐ Ik vind het a) niet leuk om te fietsen in de regen en b) raadt mijn coach het af. Met deze temperaturen twee uur nat en koud inspanning leveren is niet goed voor je lijf en je spieren dus ik skip vandaag. Morgen wordt het gelukkig beter, dus morgen ga ik hoe dan ook. Ik heb er zoveel zin in, dus het is best frustrerend dat het steeds niet kan, maar goed. Let it go! ๐

Ik ga dus maar een wandeling maken.

Zo. Vanmiddag nog een stukkie, nu lekker warm en droog naar binnen.

Lezen…

En lunchen met leftover pizza van gisteren, tรฉ lekker. En appel.

Het is een typische zondag. Beetje bewegen, beetje eten, beetje lezen, beetje Breaking Bad kijken…

Ook boek ik mijn vlucht van Hanoi naar Bangkok. Na mijn fietsavontuur in Vietnam eind maart vlieg ik door naar Thailand om daar met Willem vakantie te vieren. Zo tof! Hij komt de 29e naar Bangkok en dan ontmoeten we elkaar daar. Dat ticket voor mezelf moest ik nog boeken dus dat heb ik nu ik er aan dacht meteen maar gedaan.

Ik maak een boodschappenlijstje, misschien ga ik straks nog even langs de supermarkt.

Maar eerst even Aukje ophalen.

Want we gaan wandelen in het Engelse Werk. Het is hier elk seizoen zo mooi! Die mist op het water…

We drinken koffie kletsen bij.

Oh ja, nog even een selfie #andersishetnietgebeurd

Zo. Ik ben er weer. Geen zin meer om langs de supermarkt te gaan, doe ik morgen wel.

Het is dan een wat minder goede week qua fietsen, het is wรฉl een goede week qua wandelen ๐ en qua de rest, wat heb ik een paar leuke dagen achter de rug.

Dit gaat ook goed! Het is zo leuk om elke dag de veiling te volgen op LOBIxBEAUTY.nl. Elke dag gaat een ticket er voor rond de โฌ100 uit en dat is natuurlijk geweldig! Ik ben er zo blij mee. Inmiddels heb ik mijn โฌ3.000 doel voor Cycle4Girls al gehaald, maar we gaan natuurlijk nog even verder met de veiling tot en met 13 februari en ZARQA is een geweldige sponsor voor de avond en doneert een te gek geldbedrag. Ik ben echt zรณ trots hierop en kijk enorm uit naar 14 februari, het wordt een heerlijke avond.

Zoals elke zondag maak ik een planning voor komende week. Ik schrijf op wat ik allemaal wil doen en maak een grove planning in mijn agenda.

Zo! Het geld van de tickets die we verkochten voor #LOBIxBEAUTY staat op mijn Pifworld account.
Maaltje uit de vriezer! Afgelopen maandag maakte ik pastasaus met veel groenten en die ontdooien we. Pasta koken, klaar! Lekker. En makkelijk ๐
Jee, wat een leuke week heb ik achter de rug en wat was het leuk om dit door middel van de plogs met jou te delen. Komende week is wat rustiger dan afgelopen week! Ik ben lekker veel thuis aan het werk en dus is er ook aardig wat tijd om te fietsen, dus hopen op een beetje droog weer! Verder ga ik naar een event van ICI Paris en Benefit. Heb ik zin in!
Bedankt voor het volgen van mijn plogweek! De komende week is weer ‘normaal’ hier op Miss Lipgloss met ‘gewone’ updates. ๐ Liefs!
