Klik hier voor 30 dagen toegang tot de beste structuur- en focusworkshops voor €10
19 oktober 2009 door Cynthia Schultz Nog geen reacties
  • fashion
  • mode
  • winnen
Een MissLipgloss artikel

Nieuwe O’neill collectie

Het hippe en stoere merk O’neill heeft een superleuke collectie voor dit najaar. In deze collectie zitten ook heerlijke kledingstukken voor wanneer je op wintersport gaat! Je kan deze nieuwe collectie bekijken in het E-magazine. Je kan hier een supertoffe making-of bekijken van de fotoshoot in Davos, Zwitserland.

Nog leuker: er valt iets te winnen! Wil jij ook naar Davos én wil jij het snowboard event “The Evolution” bezoeken? Beantwoord dan de prijsvraag in het E-magazine en wie weet ga jij met je beste vriendin naar Zwitserland in januari!


Cynthia Schultz

Ik ben Cynthia Schultz en Cynthia.nl is mijn blog! Ik ben gek op eten, reizen, beauty, interieur, lezen, gadgets en daar blog ik over. Lees hier meer over mij.