Een MissLipgloss artikel
Miss Sporty Clubbing Colour Quick Dry
Nog meer fijn beautynieuws voor de zomer: Miss Sporty heeft haar Clubbing Colour nagellakken vernieuwd! Er zijn 34 nieuwe kleuren en ze zijn allemaal binnen één minuut droog. Je koopt ze voor €1,99 en ik laat je swatches zien van zes kleuren, en ik geef mijn mening over Miss Sporty Clubbing Colour Quick Dry.
Miss Sporty Clubbing Colour Quick Dry 040

040 is een heel zachtroze kleurtje die in drie laagjes nog niet helemaal dekt. Ik denk dat het mooier is om deze wat transparanter te dragen.
Miss Sporty Clubbing Colour Quick Dry 065


Roze! In twee laagjes dekt deze lekker vrolijke roze kleur.
Miss Sporty Clubbing Colour Quick Dry 145


Lichtgeel is 145. Zo zomers! Deze dekt in drie laagjes, maar wordt wel een beetje streperig bij het derde laagje.
Miss Sporty Clubbing Colour Quick Dry 155


155 is lekker minty en dekt in drie laagjes, maar geeft ook dat streepprobleem zoals je kan zien.
Miss Sporty Clubbing Colour Quick Dry 185


Lekker fel kobaltblauw, in twee laagjes dekkend en streeploos, dat is 185. Leuk!
Miss Sporty Clubbing Colour Quick Dry 190


In drie dunne laagjes dekt 190 helemaal. Licht lavendel!

Wat een leuke tinten zijn dit! En dan zijn er dus nog véél meer, 35 in totaal. Niet alle kleuren lakken even prettig. Ze hebben bijna allemaal drie laagjes nodig om compleet te dekken, maar sommigen gaan ook nog een beetje gek strepen. Erg voorzichtig lakken en de laagjes goed laten drogen tussendoor! Gelukkig gaat dat snel, dat scheelt. De Miss Sporty Clubbing Colour Quick Dry nagellakken blijven zo’n drie tot vier dagen mooi zitten op mijn nagels, daarna zijn er beschadigingen te zien.
Miss Sporty Clubbing Colour Quick Dry nagellak kost €1,99 per stuk en is bij de drogist te koop.
Deze review bevat producten die door een merk of bedrijf zijn opgestuurd. Lees mijn disclaimer. 
