Een MissLipgloss artikel
Mijn zes favoriete oog make-up kwasten

Ik kan niet zonder mijn make-up kwasten. Ik heb er een héleboel maar pak elke dag toch meestal dezelfde… Vandaag wil ik je graag mijn zes favoriete kwasten voor mijn ogen laten zien! Als ik al mijn kwasten weg zou moeten doen en er zes zou mogen houden, dan waren het absoluut deze.

Bobbi Brown Smokey Eye Liner
Deze kwast gebruik ik elke dag. Ten eerste om kleur aan te brengen onder mijn oog (dus onder mijn onderste wimperrand), ten tweede om kleur aan te brengen langs mijn bovenste wimperrand. En soms om eyeliner even lekker te smudgen. Hij werkt lekker precies en de haartjes hebben precies de juiste lengte.
€31
Sigma E30 Pencil Brush
Ook onmisbaar is een goede pencil kwast. Hiermee breng ik kleur aan in mijn arcadeboog, die ik dan later weer uitwerk met een blendingkwast. Ook kan je met deze kwast kleur in de arcadeboog nog wat dieper maken als je alles al geblend hebt.
€14,95
Zoeva 231 Petit Crease
Door de weken van gebruiken heen is deze kwast steeds wat meer ‘fluffy’ geworden en daardoor zit hij net tussen een pencilkwast en een blendingkwast in. Ideaal als je haast hebt, om meteen kleur mee aan te brengen in de arcadeboog en dan ook meteen te blenden. Vaak gebruik ik hem om net wat extra diepte in mijn arcadeboog te brengen met een donkerdere kleur dan die al op mijn ogen zit.
€7,80
MAC 242 Brush
De MAC 242 Shader Brush is voor mij de ideale platte oogschaduwkwast. Deze gebruik ik vooral om kleur aan te brengen op mijn bewegende ooglid. Pakt precies genoeg oogschaduw, zorgt voor weinig fallout en doet het gewoon erg lekker.
€27
Zoeva Soft Definer Brush
Al eerder schreef ik heel enthousiast over deze kwast. Dit is een kwast die voor zoveel dingen kan gebruiken! Om kleur aan te brengen, om te blenden, om te highlighten… Ideaal! Ik gebruik hem de laatste tijd vooral om highlighter aan te brengen onder mijn wenkbrauwen en in mijn binnenste ooghoeken.
€7,80
Sephora 9 Rounded Crease Brush
Ik heb leuke herinneringen aan deze kwast. Toen ik net into beauty was, kocht ik eerst een goedkope kwastenset op eBay. De eerste losse kwast die ik kocht en erg duur vond, was deze. De Sephora 9 Rounded Crease Brush. Hij kostte volgens mij €13 en ik kocht hem bij Sephora, toen die nog in Nederland was. Tot mijn grote spijt wordt deze niet meer gemaakt. Ik ben al bij zoveel Sephora’s geweest om het te checken en ik blijf toch altijd nog even zoeken, maar nee. Dit is gewoon de perfecte blendingkwast. Precies fluffy genoeg. Precies rond genoeg. Precies stijf genoeg. De haren zijn precies lang genoeg. En hij blend als een trein. Perfect gewoon.
Dit zijn echt mijn favorieten.Wat zijn jouw favoriete oogmake-up kwasten?











