Een MissLipgloss artikel
Mijn favoriete producten voor longlasting make-up
Als ik ’s ochtends mijn make-up doe wil ik natuurlijk dat het zo lang mogelijk goed blijft zitten. Hallo, ik doe niet voor niets ’s ochtends zo mijn best! Vandaag wil ik je graag mijn tien favoriete beautyproducten laten zien die ik gebruik voor een longlasting make-up.
Too Faced Shadow Insurance & Too Faced Shadow Insurance Glitter Glue
Beide $20
Dit is denk ik een van de beautyproducten die ik het allerlangst gebruik. Heel veel producten wissel ik af door de jaren heen en vervang ik door andere fijne varianten. Maar niet met Too Faced Shadow Insurance! Deze oogschaduwbasis ontdekte ik in 2008 of 2009 en is sindsdien niet meer uit mijn dagelijkse make-up routine gegaan. Tuurlijk, ik test wel eens een andere oogschaduwbasis, maar ik val altijd weer terug op deze van Too Faced. Hij gaat eeuwen mee, je hebt maar een miniscuul klein beetje nodig en mijn oogmake-up blijft de hele dag perfect op zo’n plek.
De Too Faced Shadow Insurance Glitter Glue is een variant die wat plakkeriger is waardoor wat grovere oogschaduws (met eventueel glitters) beter blijven zitten en minder fallout veroorzaken. Heel erg handig om in huis te hebben!
Check hier mijn review van Too Faced Shadow Insurance en hier die van Glitter Glue.
Dior Pore Minimizer, Laura Mercier Foundation Primer Hydrating & Guerlain Météorites Base
Dior Pore Minimizer Skin Refining Matte Primer €34,50
Laura Mercier Foundation Primer Hydrating €39
Guerlain Météorites Base €64
Mijn drie favoriete primers voor mijn gezicht! Ze zijn alledrie verschillend, al zijn ze natuurlijk alledrie gemaakt om je make-up langer en mooier te laten zitten. De Dior Pore Minimizer ‘vult’ mijn poriën als het ware op waardoor mijn huid er egaler en matter uitziet en dat is weer een goede basis voor mijn make-up. De Laura Mercier primer is hydraterend en zorgt voor extra verzorging, dat is op gure dagen wel fijn als mijn huid net even wat extra’s kan gebruiken. De Guerlain Météorites primer is héél dun en maakt mijn gezicht wat stroef waardoor make-up erg goed pakt. Ook zorgt deze voor een wat meer stralende huid.
Hier mijn review van de Dior Pore Minimizer Skin Refining Matte Primer. Check hier mijn review van Guerlain Météorites.
NIVEA Men Sensitive Aftershave Balsem
€7,49
Deze moet echt even apart genoemd worden: de NIVEA After Shave Balsem. En dan niet als verzorging, maar als basis voor onder je make-up. Dit werkt geweldig. Deze aftershave zorgt voor een gehydrateerde maar toch wat ‘stroeve’ en plakkerige basis waardoor je make-up goed hecht en mooier blijft zitten. Het werkt! Ik vind alleen de verpakking erg onhandig, zeker om mee te nemen, dus ik moet hem nog even zelf overgieten in een handigere verpakking. Een pompverpakking, of zo!
Lees hier mijn review over de NIVEA After Shave Balsem als primer.
Urban Decay All Nighter Makeup Setting Spray, MAC Fix+ en Make Up For Ever Mist & Fix
Urban Decay All Nighter Makeup Setting Spray $30 (voor een grote flacon)
MAC Fix+ €16,50
Make Up For Ever Mist & Fix $30
Als laatste stap in mijn make-up routine gebruik ik altijd een fixing spray. Door de jaren heen heb ik er onwijs veel geprobeerd en dit zijn mijn favorieten! Fixing spray zorgt ervoor dat het ergste poederige effect van je make-up verdwijnt en dat het veel langer mooi blijft zitten. Mijn nummer één is die van Urban Decay, maar die van MUFE en MAC komen echt erg dicht in de buurt. Alle drie zorgen ze voor een mooiere make-up look én voor een longlasting effect en dat is precies wat ik zoek. En dan ook nog zonder te irriteren en juist een beetje te verzorgen.
Check hier mijn review van de Urban Decay All Nighter Makeup Setting Spray, hier mijn review van MAC Fix+ en hier mijn review van Make Up For Ever Mist & Fix.
GOSH Prime ’n Set Primer & Mattifying Setting Powder
€12,99
Hier heb je al vaker wat over gelezen, mijn favoriete poeder van dit moment. Betaalbaar, geeft een mooi natuurlijk (onzichtbaar) effect, maakt mijn huid mooi mat en zorgt ervoor dat alles langer blijft zitten. De verpakking is ook nog eens heel erg handig voor onderweg: het zeefje kan je dichtschuiven waardoor het deksel niet vol komt te zitten met poeder. Handig!
Check hier mijn review van GOSH Prime ’n Set Primer & Mattifiying Setting Powder.
Wat zijn jouw favoriete producten voor een longlasting make-up?




