Een MissLipgloss artikel
Mijn 10 favoriete lipsticks
Ik heb veel producten, maar ik heb zo mijn favorieten… Ook wat lipsticks betreft! Vandaag laat ik je mijn tien favoriete lipsticks zien. Mijn favoriete kleuren!

Tien op een rijtje. Drie van Catrice, zes van MAC en één van Chanel. Het fijne aan MAC lipsticks vind ik dat er zo’n enorme keus aan kleuren is, je vindt altijd wel een kleur die je mooi vindt. Vandaar dat er zes MAC lipsticks bij zitten!

Eerst de 3 Catrice Ultimate Colour Lipsticks. Ik schreef er een tijdje geleden een heel uitgebreide blogpost over met swatches van alle kleuren, check die hier. De Catrice lipsticks kosten 3,79


Dit zijn toch wel mijn drie favoriete kleuren. Oh Juicy!, My Red Card en Princess Peach.



Oh Juicy is zo lekker fel oranje (perfecte oranje tint!), My Red Card is voor mij de perfecte rode kleur en Princess Peach is gewoon een prachtig lichter tintje oranje. Geweldig zijn ze! En ik vind ze ook gewoon ontzettend fijn. Heel romig, blijven lang zitten, glanzen een tikje en die verpakking is ook hartstikke mooi. Ik ben dol op de Catrice lipsticks!

Princess Peach

Oh Juicy

Drie lichte MAC kleuren.

Myth, Creme d’Nude en Viva Glam Gaga.


Myth is een superdekkende matte nude tint, Creme d’Nude is meer romig en glanzend. Viva Glam Gaga is een mooie bleekroze dekkende kleur.

MAC Creme d’Nude

MAC Viva Glam Gaga

Drie prachtige roze/felle tinten.

Fusion Pink (dat is een perssample die ik gekregen heb, vandaar het afwijkende stickertje), Show Orchid en Viva Glam Nicki. MAC lipsticks kosten trouwens 17,50.


Oooooh, prachtig toch, deze kleuren naast elkaar? Love it! Deze draag ik echt alledrie heel graag.

MAC Show Orchid

MAC Viva Glam Nicki

Als laatste de Chanel Rouge Noir Lipstick. Ik heb hem al een poosje niet meer zelf gedragen maar dat moet ik echt weer gaan doen. En ik wil je vast waarschuwen voor de volgende foto…

Gehavend!!! Ik heb hier tientallen keren modellen mee opgemaakt, met een kwastje, dus die stick ziet er echt niet meer uit. Maar er zit nog wel superveel in, dus ik ga hem natuurlijk niet weggooien. Kost 28,50.


Oeh, oude foto!

Dat waren ze dan, mijn favoriete lipsticks. Mijn super-, super-, superfavoriet is toch wel MAC Show Orchid. Dat is de eerste lipstick ooit die ik helemaal opgemaakt heb! En op een goede nummer twee MAC Creme d’Nude. Ahh… how I love lipstick!