Duurzaam afvallen als echte Levensgenieter? Kom Lekker Lichter Leven!
8 juni 2008 door Cynthia Schultz Nog geen reacties
  • lipstick
  • Test
Een MissLipgloss artikel

Max Factor Lipstick

Max Factor

Max Factor Lipstick Colour Collections
Kleur 610 (Angel Pink)
Prijs: €10,95
Koop!

Miss Lipgloss staat voor het schap…
Waarom Colour Collections?: Ik ben normaal helemaal geen lipstick fan (draag het praktisch nooit) maar wou voor een feestje een mooie lipstick dragen. Ik wou een niet té opvallende in een subtiel roze kleurtje. Ik vond deze kleur het mooist en na wat testen kocht ik hem.

Verpakking
Soort verpakking: Een sjieke zwarte huls met in zilver het logo van Max Factor.
Kleur: Zwart met zilver.

Cijfer verpakking (10/10)

Let’s test it!
Geur: Geen geur. (10/10)
Smaak: Geen smaak, gelukkig! Ik haat lipsticks die zo’n naar typisch lipstick-smaakje hebben. Yugh.(10/10)
Kleur: De kleur komt heel mooi tot z’n recht en is precies hetzelfde als in de huls. Het is geen transparant kleurtje, maar een echte verzadigde roze kleur. Precies zoals een lipstick hoort te zijn. (9/10)
Finish: Deze lipstick heeft een silky glansje, niet vergelijkbaar met een lipgloss. Het is niet mat, maar ook niet superglanzend.(6/10)

Lipstick

Longlasting: Niet echt, hij geeft nogal af. Als je iets drinkt, blijft de lipstick echt als een afdruk achter op het glas. Na een maaltijd zit de kleur er nog wel, maar is het een stuk minder verzadigd. Jammer! (4/10)

Cijfer: 8,2

Deze lipstick is trouwens héél erg mooi in combinatie met L’oréal Glam Shine Sorbet in kleur Sorbet:
Met Lipgloss

Glam Shine Sorbet


Cynthia Schultz

Ik ben Cynthia Schultz en Cynthia.nl is mijn blog! Ik ben gek op eten, reizen, beauty, interieur, lezen, gadgets en daar blog ik over. Lees hier meer over mij.