Een MissLipgloss artikel
MAC Vibe Tribe collectie
Het is al even geleden dat ik echt enthousiast werd over een nieuwe MAC collectie, maar deze keer is het weer zover! Vanaf eind mei ligt MAC Vibe Tribe bij de MAC verkooppunten, een lijn met fantastische verpakkingen en geïnspireerd op zomerse, broeierige festivals. Ik vertel je er alles over én review een aantal producten. ![]()
![]()
Het sfeerbeeld ziet er al waanzinnig leuk uit, hoe mooi zijn die doosjes? Ik vind het er echt geweldig uitzien: de kleurencombinaties, de aztec-patroontjes. Echt tof!
Ik laat je eerst even alle producten in de collectie zien en daarna een paar items die ik zelf heb getest.
![]()
Painted Desert Makeup Bag 1 €30![]()
Painted Desert Makeup Bag 2 €28![]()
![]()
235 Split Fibre Dense Face €38![]()
Geen informatie
![]()
228/226 Double Ended €39![]()
127 Slit Fibre Face €38![]()
Gleamtones Powder Dunes at Dusk Multi-Colour €35 ![]()
Bronzing Powder Refined Golden €30 (online exclusive)
![]()
Bronzing Powder Firebrush €30![]()
Cream Colour Base Yellow Topaz €22
![]()
Eye Shadow x 4 Palette Call of the Canyon €43![]()
Eye Shadow x 4 Palette Wild Horses €43
![]()
Lipstick Arrowhead €21
![]()
Lipstick Hot Chocolata €21
![]()
Lipstick Painted Sunset €21
![]()
Lipstick Pure Vanity €21
![]()
Lipstick Tanarama €21![]()
Patentpolish Lip Pencil Caravamp €23
![]()
Patentpolish Lip Pencil Desert Evening €23
![]()
Patentpolish Lip Pencil Teen Dream €23
![]()
Patentpolish Lip Pencil Tumbleweed €23![]()
Powder Blush True Red €24,50 (online exclusive)
![]()
Powder Blush Modern Mandarin €24,50
![]()
MAC Studio Nail Lacquer Blazing Hot €11
![]()
MAC Studio Nail Lacquer Skin €11![]()
MAC Studio Sculpt Defining Bronzing Powder Delphic €33![]()
MAC Studio Sculpt Defining Bronzing Powder Golden Rinse €33
![]()
Technakohl Eye Liner in Broque, Snowed In, Take the Plunge €17,50

Deze items heb ik uit de MAC Vibe Tribe collectie. Je ziet rechts bovenin ook de Pro Longwear Waterproof Colour Stick, het is mij niet duidelijk of deze nou onderdeel van Vibe Tribe is of niet, maar ik review hem gewoon (vooral omdat ik ze zo fijn vind 😉
Op het eerste oog vind ik de collectie erg leuk. Niet heel spannend qua kleuren en soort producten, maar wel qua verpakking. En dit soort tinten gebruik je toch vooral elke dag, dus ik koop zelf altijd meer van dit soort collecties dan van collecties met heel veel kleurtjes en glittertjes.

Pro Longwear Waterproof Colour Stick in Cinder Black en Sand Bar. €23
Deze Pro Longwear Waterproof Colour Stick is er in totaal in vijftien tinten, ik heb Cinder Black (zwart) en Sand Bar (zandkleur). Deze sticks zijn waterproof, zoals de naam al zegt, en zijn bedoeld voor rond je ogen. Als oogschaduw, of als eyeliner.
Swatches: MAC Vibe Tribe collectie

Cinder Black, Sand Bar

Bovenaan Sand Bar, onder Cinder Black. De sticks zijn erg intens, super mat en zitten muurvast als je ze eenmaal hebt aangebracht.


Ik draag hier Sand Bar over mijn bewegende ooglid, Cinder Black langs mijn ogen als een soort simpele smudgy smokey eye. Het smudgen gaat héél gemakkelijk en de stick super intens van kleur. En dit blijft echt de hele dag perfect zitten. Waar kohlpotlood nog weleens gaat vegen of ‘stempelen’ op mijn ooglid, dit blijft muurvast op z’n plek. Wat een top product.

Gleamtones Powder in Dunes at Dusk

Een highlighter in vier tinten met een soort aztec printje, dat is deze Gleamtones Powder.

Alle vier de tinten zijn koel en hiermee krijg je een mooie koele glans op je wangen (of waar je maar wilt).

De vier tinten afzonderlijk. Er zit weinig kleur aan, maar dat is ook de bedoeling van een highlighter – dat gaat vooral om de glans. Je ziet wel dat de ‘paarse’ tint wat grover van textuur is en wat meer zilveren glittertjes bevat.

Hoe je het poeder vooral gebruikt: alle kleurtjes bij elkaar. Mooi, koel en niet te fijn van textuur, dat is ook weleens mooi.

Expres wazig zodat je goed de kleur en glans kan zien. De kleur is toch vrij roze-lila en de glans echt koel zilver. Onderaan deze blogpost zie je nog een full-face foto waarop ik de highlighter draag. Ik vind ‘m mooi en hij is zo zuinig – met dit poeder doe je eeuwen.

Powder Blush in True Red

Wow, een rode blush in de MAC Vibe Tribe collectie. Die zou ik zelf niet zo snel uitkiezen – extra leuk om te proberen dus.

Wow.

En nog steeds wow! Dit is een blush die je heel voorzichtig moet behandelen, hij is zó gepigmenteerd! Dit zal waanzinnig staan bij dames met een donkere huid.

Matte Lipstick in Arrowhead

Die verpakkingen! Ik vind ze zo tof.

Arrowhead is héél licht nude-roze. Mat.
En die is voor mij wel wat te licht, maar toch is het wel een mooie bijzondere tint. Wel wat voor je als je een lichtere huid hebt dan ik en houdt van matte nudetinten. Hier draag ik ook True Red blush (heel voorzichtig aangebracht), Gleamtones Powder en de Pro Longwear Waterproof Colour Sticks.
Vanaf 28 mei is de hele MAC Vibe Tribe collectie bij MAC verkooppunten te koop. Zie jij iets wat je graag wilt hebben? Mijn aanrader is echt de Gleamtones highlighter. Die is toch net weer wat anders dan andere highlighters en bijzonder van kleur en glans!
Deze review bevat producten die door een merk of bedrijf zijn opgestuurd. Lees mijn disclaimer.
