Een MissLipgloss artikel
MAC Star Trek collectie
Vandaag wil ik je graag alles laten zien van de MAC Star Trek collectie die over een kleine twee weken te koop is. En er zit zó’n mooie highlighter/blush in die je echt móet hebben… Niet te geloven hoe hard MAC altijd gaat met haar limited edition collecties! Is de een net uit, volgt de andere al. ![]()
Persoonlijk ben ik geen Star Trek fan (lees: ik heb er nog nooit iets van gezien) maar word wél enthousiast van deze collectie. Misschien een reden om me er toch eens aan te gaan wagen 😉 Verwacht héél veel glans en galaxy-achtige glitter.
De mac star trek collectie
Dit zijn alle producten in de collectie:
Lipglass

Pleasure Planet: muted gold shimmer
Set to Stun: light silver with gold pearl
Warp Speed Ahead: plum with blue and pink reflects
Khaaannnn!: berry with red reflect
Verkoopprijs: €21
Lipstick

The Enemy Within: neutral gold shimmer (frost)
Kling-It-On: deep purple with fine pink glitter (frost)
LLAP: icy rose champagne (frost)
Where No Man Has Gone Before: pink with gold pearl (lustre)
Verkoopprijs: €21,50
Haute & Naughty Too Black Lash black
Verkoopprijs: €24
M∙A∙C Studio Nail Lacquer

Enterprise: silver chrome (frost)
Skin of Evil: yellowish green with black chunks (frost)
Holla-Deck: gold sparkle (frost)
Verkoopprijs: €11
Lash Wink of an Eye
Verkoopprijs: €14
Brush 184 Duo Fibre Fan Brush
Verkoopprijs: €22
246 Synthetic Fluffy Eye Brush
Verkoopprijs: €27
Superslick Liquid Eye Liner

On the Hunt: true black
Nocturnal: bright silver pearl
Pure Show: bright yellow gold pearl
Verkoopprijs: 22
Trip The Light Fantastic Powder (North America Only)

Luna Luster: sheer wash of soft rose shimmer
Strange New Worlds: sheer wash of golden coral pearl
Highly Illogical: sheer wash of golden plum with fine pearl
Verkoopprijs: €34
Pressed Pigment Eye Shadow (North America Only)
To Boldly Go: reddish copper pearl with sparkle (frost)
Midnight: cobalt blue with pearl sparkle (frost)
Bird of Prey: dark olive green pearl with sparkle (frost)
The Naked Time: taupe pearl with sparkle (frost)
Verkoopprijs: €34,50
Bij sommige producten staat ‘North America Only’, maar in het persbericht staan wel Nederlandse prijzen erbij vermeld, dus ik verwacht dat deze wel gewoon in Nederland verkrijgbaar zijn. De MAC Star Trek collectie zit vol met glitter en glans, heel toepasselijk. Niet voor iedereen weggelegd, maar er zitten zeker wel een aantal producten bij die wat subtieler zijn en meer geschikt voor elke dag. Ik heb van deze collectie twee bijzondere items gekregen die ik even aan je wil laten zien.

Als eerste Trip The Light Fantastic Powder in Strange New Worlds. Dit poeder is een kruising tussen een blush en een highlighter en ik vind hem er met recht fantastisch uitzien. De verpakking is zoals je gewend bent van MAC, maar dan met een Star Trek logootje erop (die ik niet heel erg mooi vind).

Kijk! Wauw. Het is net een soort planeet – wat natuurlijk ook de bedoeling is. Perzik met goud, klinkt als de ideale combinatie.


Zo met flits zie je nog beter de glittertjes die in dit poeder zitten.



Op de huid ziet Strange New Worlds er zo uit. Perzik met een erg aanwezige gouden glans. Zo mooi! En de pigmentatie is echt heel goed, je hebt maar een beetje nodig voor veel kleur en glans.

Expres niet scherp gesteld zodat je heel goed de gouden glans kan zien. Dit is eigenlijk een blush en highlighter in één! Handig en mooi.

Hier zonder flits. Wat een mooie blush/highlighter is dit! Echt een must als je houdt van warme tinten mét glans. Dit poeder is echt de moeite waard!

Dan deze bijzondere lipstick in de kleur LLAP.

Het is een roségouden tint die er mega metallic uitziet. Ik ben benieuwd hoe dit op mijn lippen uitpakt…


Het is geen hele dekkende lipstick, hij is meer transparant metallic.


Toch niet zo verkeerd als ik dacht! Ik ben geen groot fan van metallic finishes op mijn lippen, maar bij deze vind ik het eigenlijk wel mooi. Ik denk dat het in combinatie met een nude of perzik lipstick ook erg mooi is, als een soort topcoat. Een verrassing!
Ik vind de MAC Star Trek collectie leuk en verrassend. De meeste producten zijn best gewaagd, maar er zitten ook wel wat meer draagbare items in zoals de Trip The Light Fantastic Powders. Die vind ik echt heel erg mooi! Als je de kans krijgt: ga daar zeker even naar kijken als de collectie te koop is.
Vanaf 10 september 2016 is de MAC Star Trek collectie bij de MAC verkooppunten verkrijgbaar. Heb jij iets op het oog?
De producten in deze blogpost heb ik gekregen.
