Klik hier voor twee weken toegang tot de beste structuur- en focusworkshops voor €5
7 december 2013 door Cynthia Schultz Nog geen reacties
Een MissLipgloss artikel

Leuke winkel: Kootuur

P1210476Zoals je weet woon ik in Zwolle en als hier iets nieuws opent, of het nu een winkel of restaurant is, weet de hele stad dat. Het was dan ook groot nieuws toen Kootuur opende in de stad, een onwijs leuke kledingwinkel met alleen maar Scandinavische merken die niet zo makkelijk verkrijgbaar zijn. Een leuke aanwinst voor Zwolle en ik neem je graag even mee voor een kijkje in de winkel.

P1210478

Kootuur bevind zich aan de Grote Markt in Zwolle, dat is middenin de stad, om de hoek bij de ‘grote’ winkelstraat (de Diezerstraat).

P1210520

Eind oktober openden Dian Docter en Wouter Klein Willink hun eigen winkel. Wouter runde zelf al Kootuur Fashion Agency, hij vertegenwoordigde met dit bedrijf onder andere Minimum en Numph, hij deed hiervoor de sales in Nederland. Dian is kapster, visagiste en schoonheidsspecialiste en zij werkte onder andere bij Douglas (als verkoopster en als schoonheidsspecialiste) en Hair Today. Beiden een passie voor mode en uiterlijk, openden ze in oktober hun eigen winkel.

Op donderdagavond, vrijdag en zaterdag kan je bij Dian terecht voor een knipbeurt. Boven de winkel heeft ze haar eigen knipplekje, ontzettend leuk. En bij Kootuur kan je ook altijd terecht voor een bakkie koffie of thee.

P1210481

Kootuur heeft heren- en dames kleding.

P1210468

Leuke accessoires als petten, mutsen en sjaals.

P1210472

Mooie dameskleding van onder andere Minimum, Numph en Dr Denim. De prijzen zijn vriendelijk. Jeans heb je al voor rond de €50 (tot een euro of €100), shirts voor €20 – €40, jasjes voor €70 – €100. Niet mega goedkoop, maar wel erg betaalbaar en alles is van mooie kwaliteit.

P1210459

Beneden hangt nog meer en ook kan je hier passen.

P1210463

P1210458

Ik kan niet weggaan bij Kootuur zonder iets te shoppen, ze hebben zulke leuke dingen! Het is helemaal mijn stijl. Minimalistisch, geen toeters en bellen. De Scandinavische merken hebben een mooie pasvorm en vooral de jeans van Minimum en Dr Denim zitten me als gegoten. Hier heb ik een jeans van Dr Denim aan en een trui van Minimum.

P1210483

Boven: Dian d’r kapsalonnetje!

P1210486

Alles is in een vintage stijl ingericht, zo leuk!

P1210487

P1210495

Bakkie?

P1210496

Joe bewaakt het fort…

P1210498

P1210500

Als je niks leuks kan vinden (onmogelijk!) of als je een geliefde lekker de keuze wilt laten, kan je een cadeaubon geven. Hoe leuk zijn deze?

Omdat ik Dian en Wouter onwijs veel succes gun met hun winkel én omdat ik de kleding die ze verkopen ongelooflijk tof vind, deze ode aan Kootuur. Ik ga er nooit met lege handen weg en vooral Minimum is een van mijn favoriete merken, heerlijk dat het nu om de hoek te koop is. Dian en Wouter zijn onwijs leuke mensen, altijd tijd voor een praatje en volgens mij zijn ze gemaakt voor dit vak. Verstand van mode, sociaal, relaxed, ik houd er van.

Ben je in Zwolle? Ga zeker eens kijken bij Kootuur. Binnenkort een shoplog!


Cynthia Schultz

Ik ben Cynthia Schultz en Cynthia.nl is mijn blog! Ik ben gek op eten, reizen, beauty, interieur, lezen, gadgets en daar blog ik over. Lees hier meer over mij.