Een MissLipgloss artikel
Foto’s #LOBIxBEAUTY 14-2-2016
Afgelopen zondag was #LOBIxBEAUTY! Een benefietavond met huiskamerconcert van Typhoon om geld op te halen voor Cycle4Girls van Plan Nederland. Ik wil je vandaag graag vertellen hoe het was en je de foto’s laten zien!
Wat een geweldige fijne avond was het.
Het voelde alsof In De Buurt vol stond met vrienden en familie (wat voor een klein deel ook echt zo was). Ik heb zó genoten van deze avond. Van de mooie gesprekken, de lachende gezichten, de inspiratie, de herkenning én natuurlijk dat ik deze te leuke avond heb georganiseerd om een boel geld op te halen.
Vorig jaar oktober vroeg ik aan Glenn (Typhoon) of hij het leuk zou vinden om een huiskamerconcert te geven voor Cycle4Girls. Ik was verrast toen hij ja zei. En een beetje gestrest ook: ik moest echt aan de bak om een leuke avond neer te zetten, sponsoren te fiksen en zoveel mogelijk geld op te halen. Toen ik een lijstje ging maken met alle taken dacht ik wel even: wat heb ik mezelf nu weer op de hals gehaald? Maar wat ik zó mooi vind is dat alles bijna moeiteloos ging. Ik moest het allemaal wel regelen, maar iedereen was zo enthousiast dat het vanzelf leek te gaan. In De Buurt haakte aan, Vedett, Gavi, ZARQA, Boudewijn Koops, Van Orsouw, PixelPillow en zoveel andere mensen die hebben geholpen. Ik heb zó genoten van dit projectje en ben erg trots op deze avond, de opbrengst en wat het allemaal teweeg heeft gebracht. Iedereen koppelde iedereen aan elkaar en binnen no time stond deze avond.
Ik wilde het klein en intiem houden – ik had natuurlijk ook een zaal kunnen huren en er een event voor 500 man van kunnen maken, maar ik wilde zo bewust gaan voor iets kleins. Vijftig man. Zodat alles met aandacht gedaan kan worden, zodat er een ‘ons kent ons’ gevoel ontstaat en zodat het ook echt een bijzondere knusse avond is, helemaal voor fans van Typhoon.
Ik ben trots! Wauw. Het was zoveel leuker, mooier en bijzonderder dan ik vooraf had gedacht. Om twee uur ging ik stuiterend van de energie weer naar huis en stond nog geen drie uur later stralend voor een EditieNL camera, zonder enige slaap. Het was prachtig. Het mooiste moment was nog wel dat iedereen naar huis ging en velen me even persoonlijk kwamen bedanken. Ik heb alleen maar leuke, mooie verhalen gehoord.
Genoeg gekletst. Tijd voor wat beeld! Foto’s zijn door Hans van Eijsden Photography en Isabelle Renate La Poutré Photography. Beide onwijs bedankt dat jullie er bij waren, het was gezellig én jullie hebben alles zó mooi vastgelegd!

Stilte voor de storm. Vedett sponsorde de avond trouwens met lekkere biertjes!

Met fotograaf Hans even overleggen – en gewoon bijpraten 🙂

DJ HNK & PAULUZ zorgden voor fijne muziek!
Banketbakkerij Van Orsouw zorgde voor zoete en hartige hapjes.




Heyyy, Glenn is er! 😉

De avond wordt op zowel stil als bewegend beeld vastgelegd.

Genoeg tijd voor een praatje, foto, krabbel…
In the pocket 😉

Boudewijn Koops presenteerde #LOBIxBEAUTY en interviewde mij en Glenn. Boudewijn is een onwijs getalenteerde theatermaker, acteur en presentator. Toen ik bezig was met het organiseren van #LOBIxBEAUTY vroeg ik eerst aan mijn broer of hij iemand wist om de avond te presenteren. ‘Hm, Boudewijn Koops, ken je die?’ Bij In De Buurt vroeg ik het aan eigenares Helga. ‘Boudewijn Koops kan dat.’ Toen ik meteen daarna Glenn belde om nog even zijn input te vragen hoorde ik wéér ‘Boudewijn Koops’. Ik kon dus niet om die jongen heen. De afgelopen weken hebben we meerdere gesprekken gevoerd die de basis vormden voor het interview – Glenn kende hij al. Alleen dat was al zo leuk.

Dat was persoonlijk, serieus maar ook gewoon grappig 😉



Wie wilde, mocht nog wat geld in de melkbus mikken voor Cycle4Girls.


Tijd voor muziek – Dries Bijlsma en Typhoon doen een akoestisch optreden zonder versterking. Nog even de setlist maken…
Het optreden is zo intiem! Vooraf dacht ik dat het heel klein zou zijn, maar ze wisten er een groot feest van te maken. Wat een energie!


Iedereen krijgt een goodiebag van Zarqa mee naar huis. Dit mooie beautymerk heeft de avond gesponsord met een te gek geldbedrag!


Lieve Aukje hielp de hele avond met kaartjes scannen, goodiebags uithalen en andere hand- en spandiensten.
Tijd om de cheque te ’tekenen’, alleen was die nogal goed ingepakt 😉

Ik wil bedanken:
- Iedereen die gekomen is en daarmee dus een bedrag heeft gedoneerd voor Cycle4Girls
- ZARQA, voor het sponsoren van een mooi geldbedrag en de goodiebags
- Glenn en Dries voor hun optreden, het meedenken, het enthousiasme
- Boudewijn Koops voor het presenteren van de avond en de mooie gesprekken
- In de Buurt, Helga en Harold, voor de fijne locatie en het sponsoren van een geldbedrag
- PixelPillow voor het maken van de website, het ontwerpen van een huisstijl en logo en het ontwerpen van de cheque
- HostingXS voor het hosten van de #LOBIxBEAUTY website
- Vedett voor de biertjes
- Gavi Wijnkopers voor de wijntjes
- Van Orsouw voor de hapjes
- Charlotte’s Law voor het opstellen van de algemene voorwaarden voor de veiling
- Isabelle Renate La Poutré en Hans van Eijsden voor de prachtige foto’s
- Willem voor het meedenken en meehelpen
- Mijn ouders voor het helpen met de goodiebags
- Aukje voor het ontvangen van de gasten en het meedenken
En natuurlijk iedereen die heeft meegedachtIk ben zo dankbaar! Te gek was het. En nu heb jij er ook een beetje bij kunnen zijn. Liefs!


























