Niet creatief? Echt wel! Kom waterverven met mijn superleuke online cursus.
24 juli 2016 door Cynthia Schultz Nog geen reacties
  • beauty shoppen amerika
  • beauty shoppen in het buitenland
  • beautyproducten buitenland
  • beautyproducten shoppen op vakantie
Een MissLipgloss artikel

Beautyshoppen in het buitenland

Lindsay mailde me of ik niet eens een blogpost kon maken over beautyproducten die echte aanraders zijn om te kopen in het buitenland, als je op reis bent. Wat een leuk idee! Ik verzamelde mijn aanraders per land/contintent.

Edit juli 2016: in 2014 kwam deze blogpost al eens online. Ik krijg de laatste tijd vaker vragen met wat te shoppen in het buitenland, dus ik heb deze blogpost uitgebreid met specifieke producten en aangepast. Fijne vakantie!

Als het product klikbaar is, dan zit er een review aan vast 馃檪 Ik behandel de plekken waar ik ben geweest en waar ik aanraders heb.

Frankrijk

Frankrijk is voor mij persoonlijk niet h茅t beauty shopping walhalla, waar wel de plek met de meeste sfeer en de mooiste producten en winkels! Hier heb ik niet heel veel beautyproducten als aanraders, maar heus wel een paar producten die je echt niet moet missen.

Bioderma micellair water

Al jaren gebruik ik als het even kan Bioderma Micellair Water, het fijnste micellaire water dat er is. In Frankrijk voor weinig te koop bij de drogist!

Biafine gezichtscr猫me

Biafine is een speciaal soort brandwondencreme die wonderen kan doen als je oneffenheden hebt. Niet iets om dagelijks te gebruiken,聽maar ik merk dat mijn huid er beter van wordt wanneer ik hem af en toe gebruik. Het is niet bedoeld als dagcreme en zo gebruik ik hem dan ook niet.

Marseille zeep

Marseille zeep wordt al zo鈥檔 600 jaar gebruikt en wordt vanzelfsprekend bij Marseille gemaakt. Ik was laatst op bezoek bij de Marius Fabre zeepfabriek in de Provence, de oudste fabriek die nog steeds Marseille zeep maakt. In bovenste video laat ik je zien hoe deze zeep gemaakt word.

Galeries Lafayette & Printemps

In grote steden als Parijs is het echt een aanrader om naar Galaries Lafayette en Printemps te gaan, die beauty afdelingen zijn echt paradijsjes. De meeste merken en producten hebben we inmiddels in Nederland ook (zeker bij de grote Bijenkorf in Amsterdam), maar het is nog steeds heerlijk om je ogen daar uit te kijken.

Bij Printemps in Parijs om Tom Ford lipsticks te testen, inmiddels kan je die in Nederland ook goed krijgen. Ik draag hier trouwens Blush Nude, nog steeds een van mijn favorieten.聽

Galeries Lafayette is van zichzelf al een beauty 馃槈

Spanje/Italie


Wat beautyshoppen betreft ook niet d茅 plek, maar alsnog leuk om te shoppen. Hier is ook een Sephora, net als in Frankrijk, dus sommige聽Sephora tips die ik geef bij Amerika die kan je natuurlijk ook bij de Sephora’s in Europa vinden. Niet alle producten zijn ook in Europa te koop聽en de meeste producten zijn聽een stukje duurder hier.

Winkels waar je zeker even moet kijken:

Inmiddels (2016) zitten deze winkels 贸贸k gewoon in Nederland, maar nog steeds is het leuk om even binnen te kijken als je er toevallig langsloopt.

Engeland

Oeh, dit komt al meer in de buurt van ‘goede beautyshop bestemming’!

Ook de meeste van deze merken zijn in Nederland te koop inmiddels (2016), maar in Engeland zijn ze meestal een tikje goedkoper omdat deze merken natuurlijk hier vandaan komen. Vooral naar Real Techniques kijk ik altijd uit als ik in Engeland ben.

Ik ben gek op Real Techniques, vooral de Expert Face Brush en de Miracle Complexion Sponge gebruik ik heel erg veel.

Amerika


Jaaaa, Amerika is wel d茅 plek voor beautyliefhebbers om te shoppen. Toen ik de eerste keer in New York was, keek ik mijn ogen uit bij CVS en Duane Reade. Enorme drogisterijen VOL merken die bij ons duur zijn en daar goedkoop! Alles is zoveel goedkoper dan in Nederland, er is zoveel, en er zijn zoveel mooie (budget) merken. En. Alles. Is. Goedkoper. Dan. Bij. Ons. ALLES.

  • Lady Speed Stick (CVS/Duane Reade)
  • Milani (CVS/Duane Reade)
  • EcoTools (CVS/Duane Reade)
  • Bite Lip Lab, hier kan je je eigen lipstick laten maken in precies jouw gewenste kleur (174 Prince Street)
  • NARS (zowel bij Sephora als hun eigen winkel op Bleecker Street)
  • Urban Decay (Sephora)
  • Make Up Forever (Sephora)
  • Too Faced (Sephora)
  • Victoria’s Secret beautyproducten
  • Forever 21 beautyproducten
  • Space NK (een mooie luxe winkel met wat duurdere merken)
  • Alle merken die je in NL kan kopen en die daar goedkoper zijn

Specifieke merken of producten die ik je kan aanraden om in Amerika te kopen:

Kat von D Lock-It Concealer

Dit is de beste concealer die er is en iedereen die naar Amerika gaat raad ik hem aan te kopen. In september gebruik ik mijn tubetje al praktisch een jaar elke dag en hij is nog niet eens voor de helft leeg. Een geweldig product.

Becca Shimmering Skin Perfectors

Deze highlighters zijn z贸 ontzettend mooi en een stukje goedkoper in Amerika, dat je daar echt even naar moet kijken. Ik kocht er vorig jaar in New York een en gebruik hem heel erg vaak. Ze zijn zo mooi!

NARS Dual-Intensity Blush Frenzy

NARS heeft een eigen winkel in New York op Bleecker Street, en daar m贸et je echt heen. Ze hebben hier alles, de winkel is vrij rustig en de locatie is prachtig. Ik kocht in New York deze blush/highlighter combi en die is echt mijn favoriet geworden het laatste jaar. Een aanrader.

Azie

Ik ben in Azi毛 alleen in Japan, Vietnam en Thailand geweest en die plekken zijn echt walhalla’s op beautygebied. Ik raad je aan je ogen uit te kijken en alle drogisterijen in te lopen, ze hebben daar z贸veel andere dingen dan hier! Check bijvoorbeeld deze blogpost. Check vooral de apartere producten en de sheet maskers, die zijn daar enorm populair.

 

Zo, dit zijn wel echt mijn persoonlijke favorieten! Geef gerust suggesties bij de comments als je zelf aanraders hebt voor beautyproducten die je niet in Nederland kan kopen!


Cynthia Schultz

Ik ben Cynthia Schultz en Cynthia.nl is mijn blog! Ik ben gek op eten, reizen, beauty, interieur, lezen, gadgets en daar blog ik over. Lees hier meer over mij.