Klik hier voor 30 dagen toegang tot de beste structuur- en focusworkshops voor €10
13 juli 2011 door Cynthia Schultz Nog geen reacties
Een MissLipgloss artikel

Sleek Caribbean collectie

Sleek heeft regelmatig leuke kleine trendcollecties, en nu ligt de Caribbean Collection in de (online) schappen. Deze is geinspireerd op de tropische en warme Caraïben, en dat zie je heel goed terug in het kleurgebruik in de collectie. Mooie felle kleuren, heerlijk zomers! Lees verder voor meer info, foto’s en swatches.

Dit zit in de kleine collectie: een oogschaduwpalet (€7,95), een blush (€4,95)  en een Pout Polish (€6,50).

WOAH! Kleur! En Sleek gaat mee met de trends, want oranje is superhip de laatste maanden.

De blush, in Aruba. Superfel oranje, deze moet je echt met beleid gebruiken, omdat hij best gepigmenteerd is. Deze blush is geweldig voor getinte dames, als je zo licht bent als ik is het wel oppassen geblazen!

BAM! Kleur! Mooi hoor, ook leuk voor de visagisten onder ons, je weet maar nooit wanneer je zo’n fel kleurtje nodig hebt.

Dan de Pout Polish, ik ben gék op dit soort producten. Fijne, verzorgende lipproducten die ook glans geven en een subtiel kleurtje. Ik ben gek op de Tinted Lip Conditioners van MAC, al jaren, en ik vind de Pout Polishes van Sleek ook erg, erg fijn. Ze ruiken ook lekker, lichtelijk naar vanille!

En ze noemen hem óók Tinted Lip Conditioner 🙂  De kleur heet trouwens Bonaire.

Gelukkig is de kleur op de huid (lippen) veel lichter en zie je alleen een zweempje oranje. Perfect, en heel goed draagbaar!

En dan het iDivine palet in Curacao. Kleur kleur! Leuk vind ik dat de kleuren ook echt zomerse namen hebben, zoals Martini, Tequila Sunrise en Singapore Sling. Daar houd ik echt van, gevatte namen!


Tequila Sunrise, Martini, Blue Hawaiian, Bloody Mary, Screwdriver, Green Iguana
Apres Midori, Blue Lagoon, Purple Haze, Green Martini, Singapore Sling, Espresso Martini


Tequila Sunrise is een fel oranje met veel shimmer, hij is bijna metallic
Martini is een heel shimmery wit
Blue Hawaiian is een matte lichtblauwe kleur, neigend naar turquoise
Bloody Mary is mat felrood
Screwdriver is mat geel
Green Iguana is een turquoise shimmery kleur

Apres Midori is grasgroen met een subtiele zilveren shimmer
Blue Lagoon is een matte blauwe kleur
Purple Haze is paars met een subtiele zilveren shimmer
Green Martini is een glanzende donkergroen
Singapore Sling is metallic felroze
Espresso Martini is mat zwart (al lijk het op de foto of hij shimmer heeft)

De kleuren zijn allemaal erg mooi en bevatten heel veel pigment, echt indrukwekkend! De oogschaduws van Sleek vind ik altijd geweldig; niet duur en heel goede kwaliteit. Deze lijn is compleet limited edition dus als je iets wilt hebben, wees er snel bij! Als je Googlet op ‘Sleek kopen’ vind je genoeg Nederlandse webshops die deze collectie hebben. Heb jij iets op je wishlist?

Deze review bevat producten die door een merk of bedrijf zijn opgestuurd. Lees mijn disclaimer.

 

 

 


Cynthia Schultz

Ik ben Cynthia Schultz en Cynthia.nl is mijn blog! Ik ben gek op eten, reizen, beauty, interieur, lezen, gadgets en daar blog ik over. Lees hier meer over mij.