Duurzaam afvallen als echte Levensgenieter? Kom Lekker Lichter Leven!
30 september 2009 door Cynthia Schultz Nog geen reacties
  • lipstick
  • nieuw
  • nieuws
  • pupa
Een MissLipgloss artikel

PUPA Diva’s Rouge lipstick

Nieuw van Pupa: de Diva’s Rouge lipstick collectie. Volgens Pupa dekken ze perfect, blijft de kleur lang zitten, is de kleur zeer intens zodat je in één keer de perfecte kleur hebt en smelt de lipstick op je lippen. Ik was natuurlijk meteen erg benieuwd!

De lipsticks worden verpakt in een prachtige huls met rode details, ze zien er geweldig uit. Heel chic en opvallend. Dat belooft al veel goeds!

De lipstick is verdeeld in drie mini collecties, de PINK range, de BEIGE & BROWN range en de ORANGE & RED range. Omdat ik naar alle drie erg benieuwd was, heb ik van elke range twee lipsticks.

17 intense red, 13 orange, 03 candy pink, 11 pink beige, 04 sorbet pink, 10 pink beige.

Binnenkort: hoe de lipsticks er uit zien op mijn hand en op mijn lippen, meer foto’s én een uitgebreide review.



Cynthia Schultz

Ik ben Cynthia Schultz en Cynthia.nl is mijn blog! Ik ben gek op eten, reizen, beauty, interieur, lezen, gadgets en daar blog ik over. Lees hier meer over mij.