Klik hier voor 30 dagen toegang tot de beste structuur- en focusworkshops voor €10
12 oktober 2011 door Cynthia Schultz Nog geen reacties
  • 2011
  • angel's delight
  • australian igloo
  • celebrate
Een MissLipgloss artikel

Lush kerst producten reviews

Ik vertelde je al over de heerlijke kerstcollectie van Lush en ik beloofde ook daar nog wat reviews over online te zetten! Tijd om dat vandaag eens te doen. Ik heb een aantal zepen, dingetjes voor in bad, lipproducten… Lees verder als je de reviews wilt lezen en foto’s wilt zien!

 


De producten die ik heb bij elkaar.


Eerst de twee Lip Tints in Celebrate en Chilli Tingle.


Boven Chilli Tingle, onder Celebrate.

Celebrate Lip Tint €9,25
Een subtiele roze tint en glans voor schittende lippen, voor degenen die niet van felgekleurde lippen houden. Deze pastelroze lippenbalsem smaakt naar… roze champagne! Amandel, jojoba en camelia olie verzachten en voegen een beetje glans toe. De smaak van cognac, citroen en grapefruit brengen je alvast in de feeststemming.

Chilli Tingle Lip Tint €9,25
Een nieuwe liptint in een mooie, koraalrode kleur, die eigenlijk iedereen goed staat! Gebruik veel voor pittig gekleurde lippen, een klein beetje geeft een warme tint. Bevat biologische jojoba olie, fairtrade cacaoboter en candelillawax voor een lichte verzorging (het is geen lippenbalsem) en gemalen chilipeper voor een kleine kick!

Lip Tints zijn een soort lippenbalsems die je lippen een kleurtje geven. Het is vooral gemaakt van allerlei olien en boters, wat het meteen een verzorgend product maakt! Chilli Tingle is vrij hard en ruikt naar chocola (echt!), kleurt je lippen vrij rood en ‘brandt’ een beetje door de chilli die er in zit. Dat geeft een ander tintelend gevoel van dan mint (dat voelt koud aan, dit meer ‘heet’). Ik vind deze niet zo fijn smeren, hij is echt hard! Celebrate is in tegenstelling tot Chilli Tingle lekker zacht en smeerbaar, ruikt heerlijk zoetig naar roze champagne en heeft ook een subtiele shimmer. Deze vind ik super! Hij smaakt ook lekker. Alleen die korreltjes er boven op vind ik irritant, die komen echt in de ‘gloss’ (want dat is het bijna) te zitten wat er niet zo mooi uit ziet, dus die heb ik er na de foto’s gewoon afgehaald.

Pow Wow Lip Scrub €8,95
Door wind en kou krijg je soms van die vervelende velletjes op je lippen, bah! Scrub je lippen heerlijk zacht met deze citrusachtige limited edition lip scrub Pow Wow!
Gemalen knettersnoepjes scrubben je velletjes weg, jojoba- en arganolie maken je huid weer lekker glad.
Zodat jij weer klaar bent voor zachte winterkusjes!

Dan een product waar ik niet zo enthousiast over ben, de Pow Wow Lip Scrub. Ik ben erg enthousiast over de normale lip scrubs van Lush (check hier mijn review), maar deze is erg hard, lastig uit het potje te krijgen en ik vind hem ook niet fijn scrubben. Hij ruikt wél heel lekker zoet en er zit van die knettersnoep in, wat gaat knetteren wanneer je het op je lippen aanbrengt. En je kan hem ook safe ‘opeten’ als je je lippen er mee gescrubt hebt (van je lippen af likken), maar toch ben ik niet zo enthousiast hierover. Als ik je mag adviseren: skippen.

Northern Lights Soap €5,95/100g
Deze zeep is geinspireerd op het prachtige noorderlicht, waar we jammer genoeg in Nederland nooit van kunnen genieten. Maar gelukkig wel van deze zeep die geurt naar dennen, cypressen en citrus, heerijk opwekkende geuren. Alsof je een frisse wandeling maakt in een winterbos op een koude, zonnige dag!

Angel’s Delight Soap €4,50/100g
Hemels lekkere zeep met een feestelijk uiterlijk. De geur komt van de oliën van mandarijn en  zoete sinaasappel, met een vleugje gardenia extract. Al jaren een geliefde bestseller in de kerst-periode!

 

Ah, dan twee zepen die ik héél lekker vind en waar ik echt dol op ben. De gele is Northern Lights en de oranje is Angel’s Delight, die ik al wel vaker in mijn douche heb gehad. NL ruikt erg naar citrus, het doet me vooral meteen denken aan citroen, maar dat komt natuurlijk ook door de kleur. Het is echt een fris geurende zeep. Angel’s Delight is gewoon een van mijn favoriete Lush zepen, ruikt heel zoet, en ik kan hem maar slecht omschrijven. Het is echt een zoete snoepjesgeur, ik ben er gek op! Ik geniet echt van deze zeep als ik onder de douche sta, en als ik vervolgens de deur open laat staan ruikt mijn hele huis ernaar 🙂

De zepen op zich vind ik niet zo heel bijzonder, het hoofdbestanddeel is helaas SLS. Jammer dat Lush daar nog geen vervangend ingrediënt voor gebruikt voor haar zepen!

Jilted Elf Shower Jelly €6,95/100g €14,95/240g
Met deze groene elf geniet je van een heerlijke glibberige douchepartij! Jellies bestaan voor een deel uit zeewierextract, wat heerlijk verzachtend werkt, prima voor droge winterhuidjes. We hebben er een fruitige geur aan gegeven, met kaneelblad extract, grapefruitolie, gemberolie en een scheutje wodka. Perfect om mee wakker te worden als het buiten nog zo donker is!

Jaaaa, shower jelly! Ik ben zo dol op Shower Jellies van lush, ik heb er nu ook nog een in mijn douche staan die bijna op is. Jellies zijn een soort puddinkjes van zeep, die je onder de douche kan gebruiken. Je kan hem gewoon als zeep in je handen gebruiken en over je lichaam gaan, maar je kan ook een klein stukje in een douchepuff doen, even kneden, en dan heb je vet veel schuim en heerlijke geur. Ik wissel af, de ene keer vind ik het leuk om gewoon te spelen met die jelly, de andere keer wil ik gewoon veel schuim. The Jilted Elf ruikt heel apart, naar kaneel gemengd met citrus en wodka. Een warme geur, die een gezellige sfeer in je badkamer geeft. Deze vind ik zo lekker!

En dan de laatste twee producten!

Australian Igloo Sugar Scrub €4,95/100g
In de winter verstop je je huid onder dikke truien, broeken en maillots. Maar je huid droogt sneller uit door temperatuurswisselingen of de centrale verwarming. Dus een goede verzorging blijft belangrijk, ook al is je huid minder zichtbaar! Speciaal voor deze koude periode hebben we een heerlijke scrub uitgevonden, Australian Igloo Sugar Scrub, met cocos, suiker en eucalyptus. Zet de douche even uit (anders lost je scrub erg snel op) en masseer hem in zijn geheel voorzichtig over je vochtige huid. Of breek een stukje af, verkruimel het en masser de korrels over je huid. Afspoelen en daarna lekker insmeren!

Lil’ Lush Pud Bath Ballistic €3,50
Deze bad ballistic is geinspireerd op een traditionele kerstpudding, zoals je ook kunt zien aan het uiterlijk! Gebruik hem in je bad wanneer je behoefte hebt aan een opkikkertje, de kruidige geur zorgt ervoor dat je snel weer zin hebt in het volgende (kerst)feestje!

Lil’ Lush Pud heb ik niet kunnen testen omdat ik geen bad heb, maar hij ruikt heel erg lekker kruidig. Over Australian Igloo ben ik niet héél enthousiast (sorry!), ik ben gewoon niet zo gek op de Sugar Scrubs van Lush. Ze zijn onhandig in gebruik (waar laat je zo’n ding? In de douche valt ‘ie uit elkaar, maar in een bakje doen vind ik onpraktisch; wat nu als je geen bakje in huis hebt?) en ik vind ze erg hard scrubben. De geur is wel lekker, maar deze geef ik weg, want ik vind hem gewoon niet zo heel fijn.

Dikke aanraders vind ik de zepen (ik heb dus Northern Lights en Angel’s Delight), The Jilted Elf Shower Jelly en de Celebrate Lip Tint. Persoonlijk zou ik de Pow Wow Lip Scrub en de Australian Igloo Sugar Scrub overslaan.

Deze review bevat producten die door een merk of bedrijf zijn opgestuurd. Lees mijn disclaimer.


Cynthia Schultz

Ik ben Cynthia Schultz en Cynthia.nl is mijn blog! Ik ben gek op eten, reizen, beauty, interieur, lezen, gadgets en daar blog ik over. Lees hier meer over mij.