Een MissLipgloss artikel
Kiehl’s Jeff Koons Limited Editions
Rond Kerst gaan alle grote merken iets met goede doelen doen, en zo ook Kiehl’s. Kiehl’s bestaat al sinds 1851 en is van oorsprong een apotheek. Hun eerste filiaal opende in New York, in de Lower East Side. Het merk gebruikt kwalitatief hoogwaardige ingrediënten, vooral van natuurlijke oorsprong. Dat lijkt iets ‘hips’ van de laatste tijd maar bestaat al eeuwen. Voor deze kerst begon Kiehl’s met een samenwerking met kunstenaar Jeff Koons. Er zijn een aantal nieuwe bodymilks en -butters waarvan het gehele bedrag naar de Kiehls’ Family Institute gaat, een goed doel voor vermiste en mishandelde kinderen. Eindelijk een merk dat geen percentages naar een doel doet, maar gewoon het hele bedrag! Dus als jij zo’n Kiehl’s Jeff Koons product koopt, geef je eigenlijk geld aan het goede doel en jij krijgt er een cadeautje voor.
Jeff Koons is een wereldberoemd kunstenaar die vooral bekend is om zijn bloemenkunstwerken. Op de etiketten van de bodyproducten staan dan ook tulpen. De producten:
Creme de Corps: EUR 22,00 tot EUR 87,00 (125, 250, 500 & 1000 ml)
Creme de Corps SPF 30: EUR 34,00 (250 ml)
Creme de Corps Nurturing Body Washing Cream:EUR 9,50 (75 ml) & EUR 22,50 (250 ml)
Creme de Corps Soy Milk & Honey Body Polish: EUR 36,00 (200 ml)
Creme de Corps Soy Milk & Honey Whipped Body Butter: EUR 42,00 (226 gram)
Ik heb zelf de Whipped Body Butter en het is serieus het lekkerste lichaamsproduct dat ik ooit gebruikt heb. Het ruikt ten eerste heerlijk, vanille-achtig, zoetig, maar niet te overheersend. Het is een subtiele, chique geur. En dan die substantie… Het is een soort slagroom, maar dan dikker, zwaarder. Het smeert heerlijk uit en trekt snel in, en mijn huid is dan echt ongelooflijk zacht en soepel, en het ruikt lekker. Goedkoop is het niet, een pot van 226 gram kost €42. Het is dus wel een volledig bedrag wat je aan het goede doel geeft.
Je kan Kiehl’s in Nederland kopen aan de Hobbemastraat 4 in Amsterdam, daar is een Kiehl’s Boutique. Het is vlakbij de PC Hooftstraat.
- Het gehele bedrag gaat naar het goede doel
- De geur
- De substantie
- Het maakt mijn huid heerlijk zacht en soepel, de hele dag
- Het smeert lekker uit
- De verpakking is mooi
- Het product bestaat voor een groot deel uit natuurlijke ingrediënten en bevat geen irriterende of agressieve bestanddelen
Minpunten
- Verkrijgbaarheid, alleen bij de Kiehl’s Boutique
- Prijs, €42
- Kiehl’s (L’Oréal) test op dieren (L’Oréal test haar eindproducten niet op dieren maar de grondstoffen kunnen wel op dieren getest zijn)
Iets voor jou als… je iets aan een goed doel wilt geven en je een fijn lichaamsproduct van Kiehl’s wilt hebben (dat echt superfijn is)
Skippen als… je €42 te duur vindt en nooit in Amsterdam komt
Zou ik dit opnieuw kopen? Ja
Deze review bevat producten die door een merk of bedrijf zijn opgestuurd. Lees mijn disclaimer.